دیگ های آب گرم  دمایار بر اساس استانداردهای اروپا و ISIR4231، ISIR7911 ملی ایران طراحی و ساخته می شوند.  مراحل تولید دیگ های آب داغ دمایار توسط مؤسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و همچنین شرکت کیفیت و استاندارد ایران تحت نظارت و بازرسی دقیق انجام می شود.

فولاد مصرفی در ساخت مناطق تحت فشار از جنس DIN17155-17mn4 و تحت فاشر از جنس EN10025-S235JR و لوله های انتقال حرارت از جنس  DIN17175-ST35.8 می باشد. که  از با اعتبارترین تأمین کنندگان اروپایی تهیه شده و مورد استفاده قرار می گیرد.

جوشکاری تمامی مناطق تحت فشار به روش زیر پودری با ماشین بوم و ستون،  وگرداننده مخازن به صورت کاملاً اتوماتیک صورت می پذیرد که باعث ایجاد بالاترین کیفیت جوش و یکپارچگی می شود.

  • در جوشکاری مناطق غیر تحت فشار و جوش ریشه از روش توپودری و جوشکاری دستی با الکترود E7018,E7010 و PQR استفاده می شود.
  • تمامی  خطوط جوشکاری دیگ های آبگرم و آب داغ بر اساس استانداردها لازم توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران مورد آزمایش های NDT ازقرار می گیرد.
  • تمامی  جوشکاران مطابق استاندارد EN287 مورد تست صلاحیت قرار می گیرند و دارای گواهینامه صلاحیت جوشکاری از معتبرترین مراکزبازرسی و تحت نظارت کامل واحد کنترل کیفیت کارخانه می باشند.
  • تست هیدرواستاتیک در شرایط ۱٫۵ برابر فشار طراحی و پس از انجام کلیه مراحل عملیات جوشکاری به مدت یک ساعت با آب حداقل هفت درجه سانتی گراد و با نظارت بخش کنترل کیفیت صورت می پذیرد.
  • عایق کاری بدنه دیگ آب داغ دمایار نیز با پشم سرامیک با دانسیته های ۱۲۸kg/m³ و ۹۶kg/m³ با تحمل دمای ۱۲۶۰°C به ضخامت ۲inch  و ۳inch با توجه به فشار و دمای مورد نظر صورت می پذیرد و نگهدارنده مواد عایقی پوششی از ورق گالوانیزه رنگی، آلومینیوم و استنلس استیل می باشد.این کاور روی عایق قرار داده می شود و هیچ فاصله ای میان آن ها وجود ندارد و اختلاف دمای بدنه با دمای محیط حداکثر ۱۵°C می باشد.
  • ساختار دیگ های آب داغ سوپر سه پاس دمایار از نوع فایر تیوب با ۳ پاس انتقال حرارت و از نوع پشت مرطوب می باشد
  • عایق کاری درب جلویی این نوع دیگ ها  از جنس الیاف سرامیکی است که برخلاف سبک بودن اجازه اتلاف انرژی را نمی دهد و از داغ شدن درب دیگ جلوگیری می نماید.
  • طراحی و ساخت دیگ های آب داغ سوپر سه پاس دمایار ارومیه بر اساس سفارش مشتری طراحی می شوند

افرادی که این محصول را دیده اند از محصولات زیر نیز بازدید نموده اند:

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *