بسیاری از بهترین دلایل به اصرار بر بخاری واحد آرمسترانگ یونیت هیتر آنهایی که شما هرگز حتی دید. قطعات مانند موتور، بلبرینگ، لوله، نرده و باله ها سنگین برای اطمینان از عملکرد پایدار.
گزینه های آرمسترانگ برای مواد باله، زمین، ارتفاع و نوع، برای مثال، کمک به توضیح دهد که چرا هسته گرمایش ما بسیار بیشتر طول بکشد و انجام با بهره وری بیشتر از واحدهای رقابتی. این عوامل همه یک بلبرینگ در انتقال حرارت. دانستن اینکه چگونه به تعادل این و دیگر عوامل کلیدی برای یک راه حل مقرون به صرفه است. این دانشی است که شاید مهم ترین از بسیاری از مزایای پنهان آرمسترانگ.
انواع فین
دو نوع باله معمولا در ساخت بخاری واحد استفاده می شود. باله L دارای پا در پایه آن و تنش سیم پیچ در مواد لوله دندانه دار است. پایه L شکل سطح تماس بزرگ بین لوله و باله، حصول اطمینان از موثر، طولانی مدت انتقال حرارت فراهم می کند. باله L توصیه می شود زمانی لوله و باله از همان مواد هستند.
است با تشکیل یک شیار حلزونی در سطح لوله، سپس پیچ در پیچ باله به شیار تولید شده است. این فلز آواره از شیار است و سپس در برابر باله. این به این معنی یک جا تنگ بین باله و لوله. طراحی فوق العاده برای لوله متفاوت و مواد باله است. (نگاه کنید به رسم.
واحد عمومی ممکن است در هر تنظیمات عمودی تخلیه افقی و یا دو طرفه استفاده می شود. افزودن یا جایگزین از یک چهار راه بخش پنجره عمودی یک الگوی تخلیه مربع تولید می کند. هسته بخار یا مایع در دسترس هستند، اجازه می دهد واحد در مناطق مختلف گیاهی استفاده شود که در آن رسانه های گرمایش مختلف وجود داشته باشد من.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *