ویژگی های خاص یخ ساز

با توجه به محدودیت ها و نیاز به تجهیزات در تولید دستگاه های یخ ساز، گروه صنعتی دمایار، تولید کننده انواع یخ ساز با تضمین فراهم نمودن قطعات یدکی دستگاه های یخ ساز خود در سطح کشور شرایط فراهم نمودن خرید دستگاه را برای مشتریان ایجاد نموده است.

گروه صنعتی دمایار از تولیدکنندگان بزرگ انواع یخ سازها با ظرفیت های مختلف می باشد.

ورق های استیل مات نگیر در یخ سازها باعث افزایش طول عمر و کیفیت بالای محصول می گردد.

پمپ آب الکتروژن در دستگاه های یخ ساز بر دیگر ویژگی این محصول افزوده است.

دستگاه های یخ ساز مجهز به سیستم رسوب گیر می باشد که این مهم نیز باعث افزایش طول عمر دستگاه و نیاز به سرویس در بازه زمانی کوتاه می شود. در صورتی که بدون مجهز بودن به رسوگیر یخ ساز باشد این زمان بسیار کوتاه می باشد.

پمپ دوم دستگاه یخ ساز از دیگر ویژگی های قابل توجه دستگاه یخ ساز می باشد که به اصطلاح به آن پمپ تخلیه نیز می گویند، زمانی که یخ ساز به مرحله پایان سیکل یخ اندازی می رسد، آب وان یخ ساز تخلیه می گردد و آب جدید، جایگزین در دستگاه یخ ساز می شود که این عمل باعث می شود آب در یخ ساز ساکن نمانده و رسوبات در دستگاه یخ ساز ته نشین نشود.

تابلو برق های یخ ساز دمایار در دو نوع مکانیکی و برد الکترونیکی ارائه می گردد و انتخاب هر یک از این دو نوع تابلو برق ها با بررسی محل نصب و شرایط محل برای تعیین دستگاه یخ ساز مشخص می گردد.

تمامی سیستم های یخ ساز دمایار دارای شیر برقی و شیر انبساط می باشد و لوله مویی در یخ ساز استفاده نمی گردد.

گروه صنعتی دمایار اولین تولید کننده و یکی از بزرگ ترین تولید کننده های یخ ساز صنعتی در کشور می باشد.

ابعاد حبه یخ دستگاه های یخ ساز 3*3*5.­2 سانتی متر می باشد.

برق مورد استفاده این نوع دستگا های یخ ساز 220 ولت 50 هرتز تک فاز می باشد.

ظرفیت های دستگاه های یخ ساز در شرایط استاندارد انجام می شود. حداکثر دمای محیط 25 درجه سانتی گراد و حداکثر دمای آب ورودی 15 درجه سانتی گراد برای یخ ساز) و اگر شرایط استاندارد تغییر کند از ظرفیت واقعی این نوع دستگاه ها نیز کاسته خواهد شد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *