در کولرهای آبی آب خنک کننده واحد تهویه مطبوع قابل حمل ارائه یک راه بسیار کارآمد و موثر برای کنترل آب و هوا در هر اتاق به اندازه. از آنجا که آب سرد تهویه مطبوع انجام مقدار زیادی از گرما تخلیه نیست، آنها را از مجرای اگزوز نیاز ندارد و به اثر بزرگ در محوطه بسته استفاده می شود.
آب سرد سیستم های تهویه هوا
چگونه آب سرد می شود قابل حمل واحد تهویه مطبوع کار می کند؟
واحد تهویه مطبوع قابل حمل است که می آب سرد به سادگی نیاز به دسترسی به یک منبع تغذیه مناسب، یک منبع آب و تخلیه. واحد ما می آیند با شلنگ که به هر سینک استاندارد متصل خواهد شد مجهز است، اما همچنین می تواند در سینک ظرفشویی سرایدار استفاده می شود و یا با هر نوع دیگری از خروجی فاضلاب استفاده می شود.
بسیاری از برنامه های که در آن یک استاندارد هوا سرد می شود تهویه هوا می تواند استفاده شود وجود دارد. از آنجا که آنها نیاز به تهویه گرمایی که آنها را تولید به تخلیه، جعبه باید از طریق پنجره ها و یا به سقف شناور و یا دیگر رسانه های مناسب، شبیه یک انبار یا دیگر فضاهای بزرگ را اجرا کنید. این باعث می شود آب سرد تهویه مطبوع دور همه کاره بیش از هوا سرد می شود سیستم های تهویه مطبوع قابل حمل.
مزایای استفاده از آب سرد قابل حمل سیستم های تهویه مطبوع
مزایای بسیاری با استفاده از یک آب سرد تهویه هوا برای خنک کردن یک فضا وجود دارد. در اینجا فقط چند عبارتند از:
بدون اگزوز / تهویه / خروجی هوا گرم مورد نیاز
بدون فشار هوا منفی ناشی از مجرای
آب سرد تهویه مطبوع در مناطق با دمای محیط بالا بهتر کار (چرا که آنها استفاده از آب، هوای اطراف نیست برای خنک کردن کندانسور)
آنها را می توان در مناطق بسیار گرم استفاده می شود – داغ تر از هوا سرد می شود واحد را می
ارائه ظرفیت خنک کننده بیشتر (5 تن هوا سرد می شود واحدهای تک فاز 50 آمپر نیاز / 5 آب سرد تن نیاز 30 آمپر
تولید طیف وسیعی از آب تجاری سیستم های تهویه مطبوع قابل حمل برای استفاده در تقریبا در هر محیط سرد می شود. حال حاضر توزیع کنندگان در سراسر ایالات متحده و حتی در سراسر جهان است. برای پیدا کردن یک شریک در نزدیکی شما، تماس امروز.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *