یک دستگاه شبیه سازی جوجه کشی پرندگان با نگه داشتن تخم مرغ گرم و در رطوبت درست است، و در صورت نیاز به آنها به نوبه خود، به آنها تخم. رجینالد کارل A. سانچز اختراع این ماشین جوجه کشی را برای تخم مرغ حتی اگر هیچ مرغ به آن را تخم وجود دارد.
سبک
رشد مدرن الکتریکی با ترموستات گرم می شود. رشد را می توان در یک خانه رعیتی استفاده می شود، مانند امکانات بزرگ پرورش مرغ، و یا می توان آنها را در یک کلاس درس رایج موجود برای دانش آموزان به رعایت تخم مرغ در داخل و هنگامی که آن دریچه. برخی انکوباتور صنعتی به اندازه کافی بزرگ برای نگهداری تا 124.416 تخم مرغ ، در حالی که برخی از سبک های دیگر تنها می تواند نگه دارید چند تخم مرغ می باشد.

سبک های مختلف از رشد عبارتند از:
گذارنده رشد
ماشین جوجه کشی هچر
ماشین جوجه کشی ترکیبی
اهداف
ماشین جوجه کشی یک دستگاه است که برای شرایط محیطی مانند دما و رطوبت است که نیاز به کنترل استفاده می شود. این است که اغلب برای رشد کشت های باکتریایی، تخم مرغ سایه زنی مصنوعی، و یا فراهم کردن شرایط مناسب برای یک واکنش شیمیایی یا بیولوژیکی استفاده می شود. ماشین جوجه کشی ثبت شده است به تخم نه تنها تخم پرندگان، اما آن را نیز استفاده شده است به تخم خزنده. این اجازه می دهد که جنین در داخل تخم مرغ بدون مادر نیاز به حاضر به ارائه گرما می شود رشد می کنند. تخم مرغ و مرغ ثبت می شود و پس از حدود 21 روز به تخم، اما گونه های دیگر از پرندگان هم می توانید یک مقدار طولانی تر یا کوتاه تر از زمان. یک دستگاه انکوباتور قرار است به قادر به تنظیم محیط مناسب و شرایط برای یک تخم مرغ به جوجه کشی به دلیل آن را تنظیم عواملی مانند دما، رطوبت، و تبدیل تخم مرغ در صورت لزوم. این است به طوری که تخم مرغ درست انکوباتور، چرا که نقش از مرغ در حالت طبیعی خود بازی می کند. ماشین جوجه کشی نیز اجازه می دهد که تخم مرغ به جوجه کشی در حالی که حذف تهدیدات خارجی که احتمالا می تواند تخم مرغ آسیب برساند. هدف بدهید جوجه کشی مدرن است که برای تولید تعداد زیادی از لباس، جوجه قوی روزه. استحکام یک معیار سلامت، منشاء آن در مرحله جنینی از مرغ است – و مرتبط به طور مستقیم با عملکرد و مقاومت جوجه فردی تحت شرایط مزرعه متفاوت  ممکن است که به جوجه کشی گونه مختلف از پرندگان در همان زمان در همان. نیز استفاده می شود به منظور بالا بردن پرندگان
روش جوجه کشی
در جوجه کشی صنعتی، دو روش مشترک استفاده می شود جوجه کشی وجود دارد. در تک مرحله انکوباتور، انکوباتور تنها حاوی تخم مرغ از سن جنینی است. استفاده از تک مرحله انکوباسیون است که شرایط آب و هوا می تواند با توجه به نیازهای جنین در حال رشد قابل تنظیم است. در چند مرحله انکوباسیون گذارنده شامل تخم مرغ در سنین مختلف جنینی. معمولا 6 یا 2 گروه های سنی. در نتیجه، شرایط آب و هوایی می تواند دقیقا با توجه به نیازهای همه جنین در حال رشد و سازش به دنبال به بهترین کت و شلوار گروه های سنی ارائه شده در گذارنده تنظیم شود. در یک روش جوجه کشی چند مرحله، حرارت تولید شده توسط جنین های قدیمی تر استفاده شده است برای گرم کردن گرما خواستار جنین جوان برای یک مرحله ای و چند مرحله ای جوجه کشی، نه رشد لزوما متفاوت مورد نیاز است. برخی از ماشین آلات قادر به اجرای هر دو روش بر اساس برنامه نویسی کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *