است بدن بزرگ از مواد نوشته شده در ازن و استفاده از داخل خانه ازن وجود دارد. با این حال، بسیاری از این مواد باعث می شود ادعا یا تساوی نتیجه گیری بدون اثبات و علم صدا. در حال توسعه ژنراتور ازن که به عنوان پاک کننده ها هوا فروخته شده، سازمان حفاظت محیط زیست طبقه بندی گسترده ای از این ادبیات، از جمله اطلاعات ارائه شده توسط تولید کننده پیشرو در دستگاه های مولد ازن بررسی می شود. در همراهی با سیاست سازمان حفاظت محیط زیست از بیمه است که اطلاعات آن را فراهم می کند در علم استوار است، تنها کارشناسی شده، علمی یافته های پشتیبانی و نتیجه گیری بر در حال توسعه این سند متکی شد.
چندین نام تجاری از ژنراتور ازن شماره استقرار بر روی بسته آن این تعداد کمک می کند تا سازمان حفاظت محیط زیست شناسایی تاسیسات خاص که تولید محصول می باشد. صفحه نمایش این رقم تایید نیست و یا به هر نحوی که سازمان حفاظت محیط زیست پیدا کرده است محصول به چه ایمن یا موثر نشان می دهد.
لطفا توجه داشته باشید: کند دستگاه های تصفیه هوا گواهی نیست. آژانس می کند دستگاه های تصفیه هوا و یا تولید کنندگان توصیه نمی شود. اگر شما نیاز به اطلاعات به دستگاه های خاص و یا تولید کنندگان.
همچنین اطلاعات در مورد سیستم های تصفیه هوا در خود گواهی هوای پاک تحویل نرخ فراهم می کند. انجام چهار برنامه صدور گواهینامه برای هر دسته بندی – سیستم های تصفیه هوا اتاق، سیستم های تهویه مطبوع اتاق، رطوبت گیر و یخچال و فریزر / فریزر. برنامه صدور گواهینامه پاک کننده هوا به عنوان شناخته شده است. دیگر منابع ارائه شده در این برگه وجود دارد.
مقدمه و هدف
ژنراتور ازن که به عنوان سیستم های تصفیه هوا به فروش می رسد به عمد تولید ازن گاز. اغلب فروشندگان از ژنراتور ازن اظهارات و توزیع مواد که منجر به عموم مردم بر این باورند که این دستگاه ها هستند همیشه امن و در کنترل آلودگی هوا موثر است برای تقریبا یک قرن، بهداشت حرفه ای این ادعاها را رد کرده اند. هدف از این سند است که به ارائه اطلاعات دقیق در مورد استفاده از دستگاه های ازن تولید در فضاهای اشغال شده در محیط داخلی. این اطلاعات بر روی شواهد علمی معتبر ترین در حال حاضر موجود است.
برخی از فروشندگان نشان می دهد که این دستگاه ها توسط دولت فدرال برای استفاده در فضاهای اشغال شده تایید شده است. در مقابل، هیچ سازمان از دولت فدرال این دستگاه برای استفاده در فضاهای اشغال شده را تایید کرده است. از آنجا که از این ادعاها، و چون ازن می تواند مشکلات بهداشتی در غلظت های بالا می شود، چندین سازمان دولتی فدرال در مشورت با سازمان حفاظت محیط زیست ایالات متحده به تولید این سند اطلاعات عمومی کار کرده است.
بالای صفحه
ازن چیست؟
ازن یک مولکول تشکیل شده از سه اتم اکسیژن است. دو اتم اکسیژن تشکیل مولکول اکسیژن اساسی – اکسیژن تنفس می کنیم که برای زندگی ضروری است. اتم اکسیژن سوم می تواند از مولکول ازن جدا و دوباره وصل کنید به مولکول های مواد دیگر، در نتیجه تغییر ترکیب شیمیایی آنها. این توانایی واکنش نشان می دهند با مواد دیگر که اساس ادعای تولیدکنندگان تشکیل می دهد.
بالای صفحه
ازن چگونه مضر است؟
خواص شیمیایی مشابه که اجازه می دهد غلظت بالایی از ازن به واکنش نشان می دهند با مواد آلی در خارج از بدن آن توانایی واکنش با مواد آلی مشابه که باعث می شود تا بدن، و به طور بالقوه باعث عواقب سلامتی مضر است. هنگام استنشاق، ازن می تواند ریه ها آسیب برساند. نسبتا مقادیر کم می تواند درد قفسه سینه، سرفه، تنگی نفس و سوزش گلو شود. ازن نیز ممکن است بیماری های تنفسی مزمن مانند آسم را بدتر کند و سازش توانایی بدن برای مبارزه با عفونت های تنفسی. مردم به طور گسترده ای در حساسیت خود را به ازن متفاوت است. افراد سالم، و همچنین کسانی که با مشکل تنفسی، می تواند مشکلات در تنفس هنگام به ازن در معرض تجربه. ورزش در طول قرار گرفتن در معرض ازن باعث مقدار بیشتری از ازن به استنشاق می شود، و خطر عوارض تنفسی مضر افزایش می دهد. بازیابی از اثرات مضر می توانید پس از مواجهه کوتاه مدت به سطوح پایین ازن رخ دهد، اما اثرات بهداشتی ممکن است مخرب تر و بهبود کمتر خاص در سطوح بالاتر تبدیل و یا از نوردهی طولانی تر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *