باتوجه به پیشرفت صنایع گوناگون کشور و افزایش نیازها به پکیج های دیواری با ظرفیت بالاتر و فشار بیشتر گروه صنعتی دمایار برآن شده است تولیدات پکیج های دیواری را در دستور کار خود قرار دهد .اکنون گروه صنعتی دمایار توانسته است سهم عمده ای از نیاز های کشور به این پکیج های دیواری تامین نماید.

استفاده از پکیج دیواری به نسبت آبگرمکن دیواری و سیستم شوفاژخانه مرکزی مزایای بسیاری دارند.پکیج از نظر میزان صدا بسیار کم صداتر بوده و نوسانات دمای آب در آن اصلا محسوس نیست. روشن شدن و کارکرد آن در مقایسه با آبگرمکن و شوفاژ خانه مرکزی بسیار کم صداتر است و همه مهمتر راندمان آن در مقایسه با سیستم شوفاژ خانه مرکزی بسیار بالاتر است. از دیگر مزایای استفاده از پکیج ،اشغال فضای خیلی کم در مقایسه با سیستم آبگرمکن ایستاده و سیستم شوفاژ خانه مرکزی می باشد.

پکیج های دیواری گروه صنعتی دمایار در دو نوع تک مبدل و دو مبدل تولید می شوند.

در پکیج های دیواری تک مبدل ، مبدل تعبیه شده از نوع دوبل می باشد و همزمان دووظیفه تامین آبگرم مصرفی و همچنین گرمایش ساختمان را به عهده دارد .

در پکیج های دو مبدل , از دو نوع مبدل استفاده شده می شود .از مبدل اصلی برای گرمایش محیط استفاده می شودو از مبدل صفحه ای برای تامین آبگرم مصرفی بهداشتی  استفاده می شود . پکیج های دو مبدل به دلیل ثابت بودن دبی عبوری و کنترل بهتر دمای سیال، گرادیان حرارتی تحت کنترل بوده و آبگرم مصرفی به صورت مطبوع به دست می آید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *