پرده هوا – هوا درب

هوا درب: همیشه باز است، همیشه بسته

خط TMI از صنعتی و بازرگانی پرده هوا ایده آل برای مدیریت محیط کار شما و محافظت از تاسیسات خود، کارمندان و مشتریان از آرایه وسیعی از آلاینده های داخلی و خارجی می باشد. به عنوان بهترین “همیشه باز، همیشه بسته” راه حل خود، صرفه جویی، T® پرده هوا اجازه می دهد جریان ترافیک بدون مانع در ترافیک بالا و استفاده بالا دهانه درب خود را.

محفظه فشرده سازی هوا منحصر به فرد TMI در ایجاد یک “اثر کواندا” است که جمع آوری هوا ساطع شده از بلورس و جریان هوا متمرکز شده است که از محفظه جریان و پوشش می دهد تمام راهرو با یک سپر جامد هوا ایجاد می کند. این جریان هوا بسیار یکنواخت ناخواسته / نفوذ هوا غیرشرطی در حالی که درگاه را قادر به سمت چپ باز شود به طوری که مردم، تجهیزات و موجودی می تواند آزادانه عبور را کاهش می دهد. هیچ شکاف در جریان هوا ما وجود دارد!

در تابستان، ذخیره-T پرده هوا نگه گرم، هوای مرطوب و اشکالات خارج جایی که تعلق دارند، در حالی که حفظ یک محیط راحت و خنک در داخل. در زمستان، ذخیره-T پرده هوا recirculate هوای گرم که به طور طبیعی به سقف بالا می رود، نگه داشتن پیش نویس سرد بیرونی از ورود از طریق درگاه باز و جلوگیری از هوای گرم از فرار.

تمام مواد مورد استفاده در TMI، درب هوا LLC است با بالاترین کیفیت برای اطمینان از عملکرد نهایی و محصول دراز مدت. ترین درب هوا TMI با 100 درصد قطعات از جنس استنلس استیل ساخته شده، ساخت زنگ واحد رایگان و با دوام تر.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *