حرارت از هیتر تابشی است به زودی به ساطع عنوان اشعه سطح ضربه و هیچ ضرر و زیان در راه وجود دارد. گرمای است و سپس به هوا به این معنی که درجه حرارت می تواند با سطح راحتی حفظ کاهش منتقل می شود. بخاری تابشی نیز حرارت از طریق مسنجر است
منطقه و نقطه گرم
با سیستم های گرمایش تابشی، مناطق مختلف در همان اتاق می تواند درجه حرارت مختلف داشته باشد. این به این معنی انرژی را می توان ذخیره و راحتی افزایش یافته است. بخاری تابشی نیز حفاظت کارآمد و مقرون به صرفه در برابر پیش نویس سرد فراهم می کند. گرمای تابش “به طور طبیعی” مهاجرت به جایی که آن را بیشتر مورد نیاز، به این معنی که سطوح سرد مانند ویندوز های گرمایش تابشی را جذب کند.
گرمایش گسسته
بخاری تابشی بدون دیده شدن و یا شنیده گرم. آنها یک طراحی گسسته که در ترکیب به خوبی در تمام محیط ها و حرارت باعث حرکات هوا. نصب و راه اندازی بر روی سقف برگ دیوار رایگان.

اگر شما به دنبال یک بخاری قابل حمل برای کاهش لرز در فضای کاری خود را و یا یک اتاق کوچک در خانه خود را، شما باید دو گزینه به طور کلی: همرفت و درخشنده. انتخاب یکی را بر دیگری بستگی دارد در درجه اول در مورد اینکه آیا شما می خواهید برای گرم مردم و یا فضا: کنوکتور را به هوا در یک فضای گرم، در حالی که یک بخاری تابشی گرما به نزدیکترین اشیاء انتقال.
کنوکتور
روند انتقال گرما شامل دمیدن هوا در سراسر یک عنصر گرمایش. هوا حرارت را جذب و سپس دمیده به حرارت هوا در یک اتاق. بنابراین، این چیزی است که شما برای یک کوچک، سرد، دفتر محصور و یا یک اتاق که فاقد حرارت کافی می خواهید.
به طور کلی، فن داخلی ضربات هوا در سراسر عنصر حرارت در داخل بخاری. هوا گرم به گردش در داخل اتاق، بالا بردن درجه حرارت محیط تا ترموستات واحد حواس به هدف خود رسیده است و خاموش عنصر گرم. هنگامی که درجه حرارت هوا قطره به اندازه کافی، ترموستات دستگاه خواهد شد به نوبه خود دوباره آغاز کند.
شما کنوکتور در انواع اشکال و محدوده قیمت پیدا بخاری پر از روغن مانند رادیاتور قدیمی از مد افتاده نگاه؛ بخاری سرامیکی دارای دیسک و سرامیک و یا صفحات در داخل است که حفظ گرما برای هوا به حرکت گذشته و در هر دو برج و اشکال جعبه کوچک در دسترس هستند. برخی از مدل های نوسان، بیشتر کمک به حرکت هوا در اطراف اتاق.
بخاری تابشی
بخاری تابشی به سادگی تابش گرما آنها را تولید به اشیاء اطراف آن، بسیار شبیه به یک آتش اردو. یک بخاری تابشی را به درجه حرارت هوا در یک اتاق را افزایش نمی دهد، بنابراین بهتر است برای فضاهای کوچک که بیشتر مردم راحت است، اما یک احساس سرد به دلیل نزدیکی به یک پنجره یا شرایط دیگر. بخاری تابشی در اطراف برای یک مدت طولانی بوده است، و مدل های قدیمی تر با عناصر گرمایش در معرض مطرح خطرات ایمنی جدی، به خصوص اگر شما حیوانات خانگی و یا کودکان.
جدید بخاری تخت را می توان به دیوار نصب شده و متصل. آنها ساکت و امن است و معمولا هزینه هر چند که آنها تابشی، آنها انجام یک کار خوب از گرم شدن یک اتاق کوچک بدون حرارت دادن بقیه از خانه.
بخاری بدنام برای آتش سوزی شروع است، به طوری که آیا شما انتخاب می کنید تابشی یا همرفت، لطفا توجه این نکات ایمنی مهم:
پاک کردن این منطقه در اطراف بخاری؛ اطمینان حاصل شود هیچ مقاله، پارچه، سطل زباله، رنگ، تمیز کردن گاز و همسرش، ناخن روب لهستانی و یا آئروسل قوطی در نزدیکی بخاری وجود دارد.
اجتناب از استفاده از یک سیم رابط برای بخاری. اگر شما باید یک استفاده کنید، بند ناف باید مشخص شماره 14 و یا 12. سیم رابط خانگی به طور منظم خواهد سیم 16- یا 18 سنج دارند، و شما را در معرض خطر جدی برای آتش سوزی های الکتریکی می شود اگر شما با استفاده از یک با یک بخاری فضا.
بخاری باید یک برچسب یا مهر تایید از شرکت در آزمون مستقل از جمله آزمایشگاه را تحمل کند.
یک بخاری با سیستم خاموش شدن خودکار است که درگیر خواهد شد اگر واحد بیش از نوک را انتخاب نمایید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *