مه پاش و رطوبت ساز

مه پاش سالن پرورش قارچ خوراکی

سالن های پرورش قارچ خوراکی یکی از مهمترین مکان هایی که نیاز به تنظیم دقیق میزان رطوبت می باشد که وجود دستگاه مه پاش و رطوبت ساز بسیار مهم و ضروری می باشد.
لازم به ذکر است که تنظیم نبودن میزان رطوبت نسبی  محیط باعث به وجود آمدن مشکلات فراوانی می گردد و در نتیجه باید میزان رطوبت نسبی سالن ها تنظیم گردد.
از جمله ویژگی های دستگاه رطوبت ساز که باعث می گردد در سالن های پرورش قارچ بسیار مناسب باشد:
در فصل تابستان گرمای هوای زیاد باعث می گردد پرورش قارچ خوراکی با مشکلاتی روبرو گردد معمولا رطوبت ساز میتواند به عنوان یک خنک کننده ارزان قیمت و مناسب جهت سرمایش سالن به کار رود.
با توجه به اینکه سموم متفاوتی در سالن های پرورش قارچ خوراکی مورد استفاده قرار می گیرد و این سم ها برای انسان مضر می باشد این نوع دستگاه مه پاش به راحتی امکان سم پاشی خودکار سالن را بدون نیاز به هرگونه دستگاه دیگر دارا می باشد.
با توجه به نیاز شدید سالنهای پرورش قارچ به هوای تازه و همچنین رطوبت بالا در زمان رشد زایشی قارچ ،دستگاه مه پاش قابلیت تامین رطوبت بالا و هوای پر اکسیژن را به صورت همزمان دارا می باشد.
استهلاک دستگاه بسیار پایین بوده و دارای هزینه های نگه داری بسیار پایینی می باشد.
مه پاش گروه صنعتی دمایار بیشترین مقاومت را در برابر سختی آب،نسب به سایر دستگاه های رطوبت را دارد.
دستگاه مه پاش در سایزها و اندازه های مختلف مطابق سفارش مشتریان طراحی و تولید می گردد و ارزان ترین نوع دستگاه های تولید رطوبت می باشند.
مصرف انرژی و برق دستگاه کمتر بوده و امکان استفاده با برق تک فاز نیز محیا می باشد
مه ساز و بخار ساز پروانه ای به راحتی امکان اتصال به انواع تایمر و سنسور های کنترل رطوبت و دما را دارا می باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *