مخزن حمل شیر ​​امروز کامل ارتباط بین تولید کنندگان شیر و توسط حمل و نقل شیر خام در کامیون مخزن و واحد تراکتور تریلر از مزارع به امکانات پردازش. از طرف تولیدکنندگان، روگرفت شیر، اغلب تنها ارتباط منظم که آنها با سازمان هایی که در بازار و یا خرید خود را  شیر. علاوه بر حمل و نقل شیر از مزرعه تا بوته، روگرفت انجام بسیاری از وظایف مهم در هنگام مونتاژ شیر که اضافه کردن به ایمنی و در نتیجه، به ارزش محصولات لبنی است.
روگرفت شیر ​​چه کسانی هستند و چرا  زمانی که آنها تکامل است؟
توسط 1900 اولیه، تولید شیر در ایالات متحده تخصصی برای پاسخگویی به نیازهای رو به رشد مراکز جمعیتی تبدیل شده بود. در حالی که دامداران از نسل های قبلی مجبور بودند به حمل و نقل شیر خود را به امکانات پردازش و یا ایستگاه های بازنگری، روند که دامداران تشویق توسعه یافته به تمرکز صرفا بر روی تولید شیر است. یکی از نتایج فاز تخصص کشاورزی لبنی منشاء روگرفت شیر ​​که کسب و کار بود برای از بین بردن دامداران از وظیفه حمل و نقل شیر خام به امکانات مناسب بود.
قبل از کسب و کار تخلیه شیر پدید آمده است، دامداران معمولا شیر یک مزرعه همسایه در علاوه بر این به خود را به گیاهان بازنگری در نزدیکی و یا پردازش برده تخلیه هزینه های روگرفت قرارداد. بنابراین، هزینه های پایین تر و اخلاق کاری استثنایی از روگرفت قرارداد آنها ساخته شده است یک جایگزین مطلوب تر به ناوگان-کنترل عمل عملیات. توسط اواخر 1970s، بسیاری از دست تصمیم به ترک مناسک تخلیه خود به نفع قرارداد کار به روگرفت شیر ​​اختصاصی، یک عمل است که همچنان ادامه دارد امروز.
مسیرهای تخلیه چیست و چگونه آنها مصمم هستند؟
مسیر متشکل از مجموعه ای از مزارع که شیر است تا در یک برنامه مشخص و سپس به یک محل تعیین شده تحویل داده را برداشت. در شمال شرق، مسیرهای به طور کلی “متعلق به” توسط هولر، اگر چه در برخی از نقاط کشور، مسیرهای شیر هنوز هم در نظر گرفته یک دارایی کسب و کار هولر است. به موجب قوی رابطه بین روگرفت و کشاورزان، روگرفت شیر ​​که “خود” مسیرهای خود قادر به نفوذ به تمام جنبه های مسیر، از جمله، در برخی موارد، تحویل نقطه. تولید نشان درجه بالایی از وفاداری به روگرفت و گاهی اوقات با یک تعاونی خاتمه عضویت خود را لغو و یا قرارداد خود را با یک کنترل اختصاصی در صورت هر گونه تلاش ساخته شده است برای تغییر مسیرهای تخلیه موجود است.
فرکانس مزرعه متوقف می شود توسط هر دو به اندازه مخزن در مزرعه و سلامت مقررات تعیین می کند، اما مخزن در نهایت دارای تاثیر بیشتری از دو عامل. اگرچه استانداردهای سلامت و بهداشت مشخص است که مخزن فله باید خالی و تمیز به طور منظم، ترین تانک های فله مزرعه به اندازه کافی بزرگ برای نگهداری نیست بیش از دو روز از علاوه بر این، به عنوان مزارع لبنیات همچنان به کاهش در تعداد و مزارع موجود افزایش تعداد گاو بدون افزایش ظرفیت مخزن خود، بسیاری از روگرفت مجبور به خالی کردن مخازن روزانه، و در برخی موارد شدید، دو بار در روز. این افزایش هزینه های تخلیه و به یک منبع است اختلاف بین تولید کنندگان و روگرفت هنگام بحث در مورد نرخ تخلیه که منصفانه جبران روگرفت برای کار اضافه وانت روزمره.
ثبات مکان های تعیین شده برای محدوده تحویل از بسیار سازگار است. .
تا حدودی نامنظم. هنگامی که تولید شیر غیر منتظره ای بالا و یا پایین نیست، تغییرات به نقاط تحویل مشخص غیر معمول هستند، اما مازاد محلی و یا کمبود شیر می باعث تغییرات مکرر و چشمگیر در زمان و فاصله به نقاط تحویل. در طول ماه های پاییز زمانی که تولید شیر است در پایین ترین نقطه از سال و مصرف فصلی بالا، توجه ویژه ای به گیاهان شیر مایع در نزدیکی شهرستانها بزرگ ممکن است به منظور حفظ یک منبع ثابت از شیر مایع ضروری مصرف. در طول خیط و پیت کردن که تولید شیر است در بالاترین نقطه آن از سال و مصرف شیر در حال سقوط است، روگرفت ممکن است درخواست شود برای ارائه بارهای خود را به محل های مختلف به تعادل عرضه شیر با قابلیت های گیاهان در منطقه است. به وضوح، به منظور دیدار با دستور کار خود، کوپراتیف های شیر ممکن است تغییرات درخواست در مکان تحویل به صورت هفتگی یا حتی روزانه.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *