مخازن ذخیره آب برای خرید آنلاین در اندازه های محبوب در دسترس هستند و در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای به عنوان ذخیره سازی اولیه مهم برای آب و یا ذخیره سازی به عنوان ثانویه آشامیدنی برای ذخایر آب و ایمنی آتش، در دسترس بودن آب آشامیدنی به مصرف کننده کاهش می یابد. مخزن انبار ارائه می دهد بسیاری از اندازه و شکل های مخازن آب، سپتیک تانک پلاستیکی و مخازن نگهداری پلاستیکی متفاوت است. ما مخازن آب پلاستیک از یک درجه مواد غذایی ساخته شده، پلی اتیلن تثبیت شده و با استفاده از فرایند شرکت قالب ساخته شده است. رنگ سبز پلاستیک مخازن ذخیره آب ما را کاهش می دهد رشد جلبک ها و آمیزد با محیط زیست است.
مخازن آب ما در اندازه های تا 15،000 گالن در دسترس هستند. همه محصولات ما می توانید به طور مستقیم از وب سایت ما دستور داد، و بسیاری از آنها می توانید در عرض 5 روز کشتی. این مخازن با مشخصات مورد نیاز برای آب آشامیدنی.
پمپ های آب، شاخص سطح و یا در مخزن فیلتر دسترس از تامین کنندگان محلی هستند. شما می توانید تانک آب ما و اتصالات مخزن آنلاین خریداری کنید.
ما تولید کننده، حفظ سهام یا کشتی از و به مکان های زیر: آلاباما، آلاسکا، Arizonian، آرکانزاس، کالیفرنیا، کلرادو، کانکتیکات، دلاور، ناحیه کلمبیا، فلوریدا، جورجیا، هاوایی، ایلینوی، آیداهو، آیووا، ایندیانا، کانزاس، کنتاکی، لوئیزیانا، مین، مریلند، ماساچوست، میشیگان، مینه سوتا، می سی سی پی، میسوری، مونتانا، نبراسکا، نیوهمشایر، نوادا، نیومکزیکو، نیویورک، کارولینای شمالی، داکوتای شمالی، نیوجرسی، اوهایو، اورگان، اوکلاهما، پنسیلوانیا، یوتا، رود آیلند، کارولینای جنوبی، داکوتای جنوبی، تنسی، تگزاس، ورمونت، ویرجینیا، واشنگتن، غرب ویرجینیا، ویسکانسین، وایومینگ، باهاما، ترک و کیکو و جمهوری دومینیکن.
چرخشی مخازن و قطعات قالبگیری:
همه ابعاد ابعاد بخش خارج در اینچ می باشد و ممکن است توسط تحمل استاندارد چرخش قالبی +/- 3٪ است

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *