تولید (پلی اتیلن) لوله های پلی اتیلن در استرالیا در سال 1950 با لوله های با قطر کوچک استفاده می شود برای روستایی، آبیاری و کاربردهای صنعتی آغاز شد. از آن زمان، پلی اتیلن استفاده و تعداد برنامه های کاربردی برای لوله های پلی اتیلن به شدت رشد کرده است، با توجه به همه کاره بودن آن و مزایای آن ارائه می دهد بیش از سیستم های آهن، فولاد و سیمان.

انعطاف پذیری لوله پلی اتیلن اجازه می دهد تا صرفه جویی در هزینه در نصب و راه اندازی. تکنولوژی حفاری می تواند نیاز به ترانشه باز جلوگیری و کاهش اختلال را به عموم مردم و محیط زیست را با کشیدن طول طولانی از لوله های پلی اتیلن از طریق حفره های زیر زمین خسته مول مکانیکی. پلی اتیلن است که اغلب در بازسازی خطوط لوله قدیمی استفاده می شود آن را به عنوان می تواند به آسانی به عنوان یک پوشش سازه را به یک خط لوله قدیمی وارد می شود. مقاومت پلی اتیلن به بی ثباتی زمین بدان معنی است که سیستم های گاز و آب پلی اتیلن تنها سیستم بودند برای زنده ماندن از زمین لرزه های بزرگ در کوبه، ژاپن در سال 1995.

لوله پلی اتیلن می توان در طول مستقیم یا کویل عرضه شده، کاهش نیاز به مفاصل و اتصالات. لوله های پلی اتیلن می توان با استفاده از تکنیک لب به لب و الکتروفیوژن و یا با استفاده از اتصالات مکانیکی دارای مفصل کاذب.

هستند طی وسیعی از نمرات ارائه شده در محصولات پلی اتیلن برای برنامه های مختلف وجود دارد:

پلی اتیلن 100- آخرین گرید لوله پلی اتیلن نسل دارای استحکام و چقرمگی بالاتر از مواد نسل قبل. پلی اتیلن 20 درجه.

اتیلن – مورد استفاده در تولید خط لوله پلی اتیلن.

اتیلن – پلی اتیلن دانسیته پایین دارای انعطاف پذیری و حفظ خواص در دماهای پایین بالا. برنامه های کاربردی اصلی از اتیلن در آبیاری میکرو، آبیاری قطره ای کم فشار، آبیاری روستایی و برنامه های کاربردی سهام آبیاری می باشد.

لوله های فشار پلی اتیلن توسط قطر خارجی خود و یا تعیین شده است. آب و دیگر برنامه های تحت فشار به طور کلی، حداکثر فشار مجاز  با ضریب خدمات حداقل است فشار یا تعیین شده است. وارد یک لوله پلی اتیلن به نسبت ابعاد استاندارد “آن که هندسه لوله توصیف و نسبت قطر خارج و حداقل ضخامت دیواره است اشاره دارد. لوله های با بالاتر یک دیوار نازک تر از لوله های با پایین. وارد می توان به مربوط با استفاده از مواد و ضریب سرویس مناسب برای برنامه.

تعهد به تنها با استفاده از بالاترین استاندارد از مواد خام و آخرین تکنولوژی ساخت با شهرت به عنوان یک منبع با کیفیت لوله های پلی اتیلن در اندازه های مختلف از چکشی 13mm تا 1000mm قطر ایجاد کرده است. لوله های پلی اتیلن در یک طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی از جمله استفاده می شود:

تامین آب

ابیاری

معدن و لجن خطوط

گاز

بازیافت و انتقال اصلاح آب

خدمات آتش نشانی در زیر زمین

فاضلاب

زه کشی

هوای فشرده

خط لوله برای حفاری

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *