چگونه به استفاده از خورشیدی گرمایش آب
با استفاده از آب گرم خورشیدی به راحتی به زندگی بسیاری از مردم یکپارچه شده است. هنگامی که یک سیستم نصب شده است و به سفارش، به ندرت طول می کشد هر نگهداری در تمام. سه استفاده های اصلی برای عبارتند از:
آب گرم خانگی است که شاید بهترین برنامه های کاربردی آب گرم خورشیدی شناخته شده است. تقریبا در هر خانه با استفاده از آب گرم هر روز، با خانواده در ایالات متحده نمونه بودن حدود 30 گالن در هر فرد در هر روز. این پوشش می دهد دوش، ظرف شستن و شستن لباس. آب گرم در مخزن برای زمانی که به آن نیاز است ذخیره می شود. یک خانواده کارآمد انرژی ممکن است کمتر از نیمی از این مبلغ استفاده کنید.
گرمایش فضا یک نرم افزار کمتر استفاده برای آب گرم خورشیدی است. مشابه داخلی خورشیدی گرمایش آب گرم، به جز که آب گرم غیر قابل شرب است به هر دو در طبقه لوله هیدرونیک پمپ، برای گرم ثبت و یا رادیاتور بر روی دیوار و یا قرنیزهای، و یا به یک مبدل حرارتی در داخل یک بخاری مجبور هوا.
گرمایش استخر استفاده بسیار آسان از فناوری انرژی خورشیدی گرمایش آب است، و از آنجا که تجهیزات خود را حداقل و هزینه کمتری دارد، عملا بدون اگر شما یک استخر گرم.
سیستم های
چندین نوع سیستم برای تبدیل انرژی خورشیدی به آب گرم وجود دارد، و هر کدام هدف یا مزایا و معایب آن:
بخاری دسته ای هستند پایه یک تانک در مقابل نور خورشید، هر چند معمولا در یک جعبه عایق با یک لیوان یا پوشش پلاستیکی. این خطی با سیستم آب خانگی آنها در خدمت پلمپ، هیچ پمپ و یا کنترل مورد نیاز است. آنها پروژه های بزرگ است که می تواند از هر متعارف مخزن بخاری آب گرم قدیمی ساخته شده است. اما آنها به خوبی در دمای انجماد-اکثر مردم مسیر آب در اطراف آنها خواهد انجام دهد، و خالی آنها را در زمستان.
ترموسیفون سیستم ساده است. این به طور کامل غیر فعال (به معنی بدون پمپ) سیستم های در جمع بودن زیر مخزن تکیه می کنند، به طوری که همرفت طبیعی حرکت می کند آب گرم از کلکتور و به مخزن برای استفاده خانگی. این سیستم ها نیز برای انجماد آب و هوای نامناسب است.
مستقیم مجبور گردش سیستم مشابه سیستم ترموسیفون است، اما می افزاید: یک پمپ و کنترل. پمپ را ممکن می سازد انتخاب کنید تا گرمای بیشتری از جمع آوری. اقدامات کنترل هنگامی که جمع آوری داغ تر از مخزن است و تبدیل به پمپ را روشن یا خاموش به عنوان مناسب. این سیستم ها نیز هیچ حفاظت از یخ است.
سیستم اضافه کردن مخزن و یک مبدل حرارتی. مخزن اندازه است به طوری که تمام آب در کلکتور و خطوط می تواند به پایین را در آن تخلیه، هنگامی که پمپ خاموش می شود. به این ترتیب هیچ آب در سمت چپ در جمع در زمانی که آن را در غیر این صورت می تواند یخ وجود دارد. آب در سیستم مجزا از آب خانگی، پس از آن نیاز به یک مبدل حرارتی برای انتقال گرما از آب جمع آوری به آب خانگی.
سیستم ضد یخ رایج ترین نوع در آب و هوای که به طور منظم یخ هستند. این است که به هیچ مخزن ، به طوری که مایع در کلکتور نمی تواند از لوله کشی در فضای باز تخلیه. حفاظت یخ می آید از ضد یخ پلی پروپیلن، پس از آن می توانید در جمع ماندن پس از کنترل خاموش پمپ کردن.
بخاری استخر سیستم نهایی، و برای گرم آب خانگی استفاده نمی شود. جمع استخر معمولا از بسیاری از لوله های پلی موازی نشسته بر روی یک سقف در نزدیکی استخر ساخته شده است. آب استخر از طریق لوله های با استفاده از پمپ گردش خون استخر، خواهد بود که در حال اجرا به هر حال توزیع شده است. کنترل عمل یک شیر برای منحرف کردن برخی از پمپ آب استخر را از طریق جمع آوری. هنگامی که عامل نیست، تخلیه آب جمع آوری به استخر.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *