آشنایی با دستگاه شیر سرد کن

شیر سرد کن

شیر سرد که نام دیگر آن یخجال شیر می باشد جهت نگهداری شیرخام و جلوگیری از فاسد شدن شیر مورد استفاده می باشد.
این دستگاه در مدت زمان بسیار کوتاهی دمای شیر خام را پایین اورده و آن را خنک می نماید و جلوی فاسد شدن شیر را می گیرد. و شما می توانید شیر را در مدت زمان نسبتا طولانی تر نگه داری مایید.
شیر سرد کن های گروه صنعتی دمایار در دو نوع شیر سرد کن فروشگاهی و شیر سرد کن های دامداری تولید و عرضه می گردند.
شیر سرد کن های فروشگاهی در فروشگاه های عرضه لبنیات و محصولات لبنی مورد استفاده می باشدو دارای حجمکمی می باشند معمولا در ظرفیت های ۲۰۰، ۳۰۰، ۴۰۰، ۵۰۰ لیتری تولید میشوند.
شیر سرد کن های دامداری در دامداری ها و جهت نگه داشتن شیر قبل از انتقال به ایستگاه های جمع آوری شیر خام مورد استفاده قرار می گیرد و در انواع ظرفیت های ۱، ۲، ۳ ،۴، ۵ تن تولید و عرضه می گردند.
گروه صنعتی دمایار یکی از اولین و بزرگترین تولید کنندگان انواع دستگاه شیر سرد کن می باشد.
از جمله ویژگی های شیرسردکن های گروه صنعتی دمایار عبارت است از :
۱- تمامی قسمت های داخلی و خارجی شیرسردکن ها از استیل خالص و نگیر که آهن ربا به آن نمی چسبد و مخصوص مواد غذایی تولید گردیده است ساخته میشود و کاملا مطابق با بخش نامه های بهداشتی میباشد.
۲- کارکرد تمامی شیرسردکن های فروشگاهی و دامداری این شرکت بصورت تمام اتوماتیک و فول دیجیتال میباشد.
۳- تمامی جوشکاری ها و اتصالات انجام شده در شیرسردکن های این شرکت با استفاده از جوش آرگون و دی اکسید کربن و در نبود اکسیژن انجام میشود تا از ایجاد هر گونه اکسید آسیون جلوگیری گردد.
۴- شیربصورت دائم و بدون وقفه در داخل شیرسردکن با استفاده از قطعات مخصوص به گردش در می آید تا قدرت خنک کنندگی بیشتر شده و امکان فساد آن کمتر گردد.
۵- دستگاه ها دارای گارانتی و خدمات پس از فروش میباشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *