ساندویچ پانل یک ساختار سبک ومرکب است که از دو طرف به دو لایه محدود شده و در وسط یک لایه عایق قرار دارد .عایق  ساندویچ پانل ها به دو گروه سقفی و دیواری تقسیم می شوند و جایگزین بسیار مناسبی برای دیوارها و تیغه های آجری و سفالی می باشند.از ساندویچ پانل در انواع سرد خانه ها و صنايع برودتي دفاتر کارگاهي درمانگاه صحرايي سرويس بهداشتي نمازخانه و محيط آموزشي  ، پست نگهباني ، ويلا ها، واحد هاي امدادي در زمانهاي بحراني مانند زلزله ، دیوار و سقف سالن های تولید، ساختمان های اداری و هتل ها ، کانکس ، کانتینرها و…استفاده می شود.

ساندویچ پانل در انواع مختلف می باشند ازجمله ساندویچ پانل پلی یورتان ، ساندویچ پانل سقفی ، ساندویچ پانل دیواری ، ساندویچ پانل سردخانه ای و..

ساندویچ پانل های تولیدی گروه صنعتی دمایار  از دورو ورق تشکیل شده که نوع ورق می تواند ورق گالوانیزه ، آلومینیوم ، آلوزینگ و یا دورو فویل یا یکرو ورق و یکرو فویل باشد .

مزایا و ویژگی های ساندویچ پانل :

این محصول دارای ویژگی های از جمله وزن سبک 12تا 30 کیلوگرم برمتر مربع ، سرعت حمل نقل و سهولت نصب ساندویچ پانل ها در ارتفاع، مقاومت زیاد در برابر نیروهای برشی ناشی از زلزله، عایق در برابر سرما و گرما ،صزفه جویی در هزینه های پی سازی و اسکلت ساختمان های بلند، مناسب برای دیوارهای نما، بهداشتی و قابل شستشو، سهولت در تغییر و تعویض پانل ها و…می باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *