جوجه کشی به روش های مصنوعی برای جوجه ریزی از تخم مرغ است. در اصل، یک دستگاه جوجه کشی شما اجازه می دهد به تخم مرغ بدون نیاز. رشد تقلید شرایط و تجارب یک مرغ پرورش برای تخم بارور، از جمله درجه حرارت مناسب، رطوبت، و سطح تهویه. برای موفقیت در تخم در یک دستگاه انکوباتور، شما باید به درستی کالیبره کردن دستگاه جوجه کشی و پایدار نگه داشتن تنظیمات در طول دوره جوجه کشی.

یافتن و یا خرید یک دستگاه انکوباتور شما را به جهت به نوع خاص و مدل شما قصد استفاده از نیاز دارند. جهت داده شده در اینجا برای یک ماشین جوجه کشی اساسی این است که مقرون به صرفه برای اکثر علاقمندان می باشد.

از آنجا که انواع مختلف رشد وجود دارد، این مهم است که به جهت درست ماشین جوجه کشی خاص خود را.
آگاه باشید که حداقل رشد ارزان خواهد کنترل تنها کتابچه راهنمای کاربر. این به این معنی است که شما نیاز به پشتکار نظارت بر درجه حرارت، تراشکاری، و رطوبت چند بار در روز. مدل های گرانتر دارای کنترل اتوماتیک برای این فرآیند، که شما نیاز به انجام یک کمی کمتر – هر چند هنوز هم روزانه – نظارت.
اگر ماشین جوجه کشی با دستورالعمل های نوشته شده نیست، برای شماره سریال در انکوباتور و نام سازنده است. بررسی وب سایت سازنده جهت یا تماس با بخش خدمات به مشتریان این شرکت از طریق تلفن و یا ایمیل برای به دست آوردن جهت.

تمیز کردن ماشین جوجه کشی. دقت پاک کردن یا خلاء کردن هر گرد و غبار قابل مشاهده و یا باقی مانده از تمام سطوح از انکوباتور. سپس تمام سطوح با یک پارچه تمیز و یا اسفنج آغشته به محلول سفید کننده رقیق پاک کردن (مخلوط 20 قطره از سفید کننده های خانگی در 1 لیتر آب.) استفاده از دستکش برای محافظت از دست خود را از سفید کننده و به زور گرفتن پارچه یا اسفنج قبل از پاک کردن پایین ماشین جوجه کشی. اجازه می دهد که جوجه کشی تا هوای خشک به طور کامل قبل از وصل کردن آن را در برای استفاده.
این مرحله تمیز کردن به خصوص لازم است اگر شما ماشین جوجه کشی دست دوم خریداری شده و یا در آن ذخیره شده اگر شما تا به حال به جایی، جمع آوری گرد و غبار.
به خاطر داشته باشید که بهداشت بسیار مهم است. بیماری می تواند از طریق پوسته تخم مرغ به جنین در حال رشد منتقل می شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *