رادیاتور پانلی فولادی در شکار و حرارت ترکیب طراحی اروپایی با کارایی بالا، و یک انتخاب محبوب، جلوه زیبا و طراحی فوق العاده.
یک راه سریع، کارآمد برای ایجاد یک گرم، اتاق راحت، گرما رادیاتور با بهره گیری از باله های پنل های ذخیره به طور مستقیم به سیستم آبراه جوش داده شده برای افزایش سطح حرارت، که در نتیجه به نوبه خود در یک زمان بسیار سریعتر گرم کردن برای هر اتاق در خانه خود را .
برای راحتی مطلوب، ترموستاتیک رادیاتور سوپاپ به شما اجازه تنظیم رادیاتور فرد به سطح مورد نظر شما، و یک محیط پایین تر با استفاده از انرژی بسیار کمتر است. رادیاتور فردی را می توان در استفاده خاموش هنگامی که نیست.
سفید براق فراهم می کند پایان حق بیمه، و در نتیجه ظاهر منحصر به فرد که در برابر خوردگی و مقاوم در برابر خراش.
در دسترس به عنوان واحد، جمع و جور، دو یا سه برابر پانل، دلونگی خطی و پانل رادیاتور عمودی حمل گارانتی 25 سال.
، ظریف و شیک، رادیاتور لوله ای از ویژگی های معماری خانه خود را، ترکیب به نظر می رسد و گرما در یک محصول برتر است.
تولید شده با توجه دقیق به جزئیات، قابلیت های کلیدی رادیاتور لوله پایان صاف و بدون هر گونه اثری از اتصالات جوش، اجازه می دهد شما را به یک بیانیه و یا مخلوط با هر نوع دکور داخلی است.
ترموستاتیک رادیاتور سوپاپ – به شما اجازه تنظیم رادیاتور فرد به سطح شما می خواهید برای راحتی مطلوب. تنظیم پایین تر استفاده از انرژی کمتر، و رادیاتور منحصر به فرد را می توان خاموش به عنوان مورد نیاز است.
پس از اتمام – 188 رنگ RAL از جمله سفید 9010 به عنوان استاندارد به علاوه 11 پس از اتمام خاص.
با شخصیت بی انتها و جذابیت، آهن رادیاتور بازیگران هستند علاوه بر زیبا به هر خانه سنتی. روستایی، سطح بافت فراهم می کند ارزش به خانه های دوره اضافه شده است، و کسانی که با یک چشم برای جزئیات را برآورده سازد.
بازیگران رادیاتور آهن ترکیب ظرافت از، دوران دست گردد گذشته با عملکرد گرمایش راندمان بالا. توانایی ذاتی از چدن به گسترش و حفظ مدت طولانی حرارت بسیار جذاب است.
ترموستاتیک رادیاتور سوپاپ به شما اجازه تنظیم رادیاتور فرد به سطح شما می خواهید برای راحتی مطلوب. تنظیم پایین تر استفاده از انرژی کمتر، و رادیاتور منحصر به فرد را می توان خاموش به عنوان مورد نیاز است.
پس از اتمام – بازیگران رادیاتور آهن به رنگ سفید عرضه شده، و درمان به مقاومت در برابر عوامل جوی. این باعث می شود یک پرایمر ایده آل برای کت تمیز مینای دندان در انتخاب رنگ خود را، اجازه می دهد برای شما برای تکمیل طرح رنگ داخلی خود را کاملا.
رادیاتور طراح
سبک، کیفیت، نوآوری و عملکرد کلمات شما می توانید با دامنه طراح رادیاتور ما مرتبط هستند. گرمایش نوآورانه است که دیگر فقط کاربردی – آن را می سازد بیانیه ای طراحی در منزل یا دفتر فضایی خود را.
بیان فردیت و استعداد خود را با یک راه حل گرمایش طراح برای رفع نیازهای خود. طراحی اروپایی و فن آوری است که مرزهای تفکر سنتی با راه حل های گرمایش که گرما به طور موثر تر، سریع تر، پاک کننده و سازگار با محیط زیست.
دوگانه سوز و برقی هیدرونیک ریل حوله
شکار مفتخر به ارائه انتخاب بازار استرالیا است که آن را به محدوده ما از هیدرونیک دوگانه سوز و ریل آهن برقی حوله گرم می آید. نرم افزار Dual یک راه بسیار خوبی برای گرم حوله خود را در طول ماه های تابستان که سیستم گرمایش اصلی خاموش است. تطبیق راه آهن حوله خود را به دوگانه سوز آسان برای رسیدن به از طریق نصب و راه اندازی یک عنصر الکتریکی در کنار لوله تغذیه آب استاندارد است. نمایش محدوده ما از هیدرونیک و ریل آهن برقی حوله گرم.
انرژی رادیاتور کارآمد
صاف، خطوط تمیز و پروفیل باریک به این رادیاتور مناسب برای خانه های جدید، و همچنین به روز رسانی رادیاتور فعلی خود را. سبک ایتالیایی و با کیفیت برای منزل شما.
رادیاتور ستون کلاسیک
رادیاتور هیتر ترکیب به نظر می رسد و گرما در یک محصول برتر است. معاصر، زیبا و شیک، این رادیاتورها ترکیب زیبایی با هر دو فضای داخلی مدرن و سنتی.
ریل حوله طراح
و همچنین به عنوان افزودنی لوکس به حمام خود را، ریل حوله گرم حوله اطمینان ماندن خشک کن، به این معنی که آنها برای دیگر بهداشتی تر هستند، و شستشو و خشک کردن کاهش می یابد، که دارای یک تاثیر مثبت در محیط ما است. می خواهم یک بیانیه واقعی، محدوده ما از حوله طراح خیره کننده

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *