رادیاتور پنلی شوفاژ سون استار:

رادیاتور سون استار تولید شده در ارتفاع 60 به صورت دو کنوکتور ،و بسیار شکیل که محصولی از کارخانه سون استار ترکیه می باشد.

رادیاتور-شوفاژ-سون-استار

این نوع رادیاتور به علت راندمان بالا و کیفیت کاری منحصر به فردش هماکنون پرفروش ترین رادیاتور در بین رادیاتورهای پانلی ترکیه محسوب می شود.

رادیاتور سون استار دارای ضخامت ورق 1.15 و رنگ استاتیک بوده و ظرفیت حرارتی هر متر رادیاتور 2200 کیلوکالری در ساعت می باشد.

سایزهای تولید شده 60-80-100-120-140-160 و 180 می باشد که بر اساس موقعیت جغرافیای منطقه و مکان نصب در سایزهای مختلف برگزیده می شود.

مصرف کنندگان گرامی قبل از هر گونه سفارش در نظر داشته باشند که رادیاتورهای سون استار و یا هر رادیاتور وارداتی دارای 10 سال گارانتی تعویض بوده و گارانتی فقط روی فاکتور فروش قید می گردد که در هنگام هر گونه نشتی و یا پوسیدگی در دوران مصرف گارانتی به شرکت عودت داده شده و رادیاتور جدید جایگزین می گردد.

تکنولوژی رادیاتور پانلی از کشور ترکیه به تمامی نقاط ایران و حتی کشورهای اروپایی درج پیدا کرده و به همین علت در کل دنیا رادیاتورهای پانلی ترکیه به عنوان برند مطرح شناخته شده می باشد.

هماکنون کارخانه سون استار ترکیه یکی از بزرگترین شرکت های صادر کننده رادیاتور به ایران و حتی کشورهای اروپایی می باشد.

خط تولید این شرکت به صورت تمام اتوماتیک طراحی گردیده و از لحاظ کیفیت کاری و خط تست دارای مزایا و امنیت بسیار بالایی می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رادیاتور و قیمت های مصرف کننده و همکاری آن با کارشناسان فروش شرکت دمایار تماس حاصل فرمائید.

در انبار موجود نمی‌باشد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *