این نوع دیگ های دمایار بر اساس استانداردهای اروپا  و استاندارد صنعتی ایران و همچنین شرکت کیفیت و استاندارد ایران تحت نظارت و بازرسی دقیق می باشد.

فولاد مصرفی در ساخت مناطق تحت فشار از جنس DIN17155-17mn4 و غیر تحت فشار از جنس EN10025-S235JR و لوله های انتقال حرارت از جنس DIN17175-ST35.8 می باشد که از معتبرترین تامین کنندگان اروپایی تهیه شده و مورد استفاده قرار می گیرد

  • جوشکاری کلیه مناطق تحت فشار به روش زیر پودریبا ماشین بوم و ستون، پوزیشنر وگرداننده مخازن به صورت کاملاً اتوماتیک صورت می پذیرد که بالاترین کیفیت جوش و یکپارچگی را فراهم می سازد.
  • در جوشکاری مناطق غیر تحت فشار و جوش ریشه از روش توپودریو جوشکاری دستی با الکترود E7018,E7010 استفاده می شود.
  • تست هیدرواستاتیک در شرایط ۱٫۵ برابر فشار طراحی و پس از انجام کلیه مراحل عملیات جوشکاری به مدت 1 ساعت با آب، حداقل ۷°C و با نظارت بازرس و بخش کنترل کیفیت صورت می پذیرد
  • از دیگر مزایای دیگ آب گرم سوپر دو پاس عایق کاری و نسوزکاری درب ها به وسیله فایبر سرامیک با دانسیته ۱۲۸kg/m³ با تحمل دمای ۱۲۶۰°C به روش لینیرینگ به صورت کتابی صورت می پذیرد که ضمن جلوگیری از اتلاف انرژی و رعایت الزامات استاندارد NFPA85&86 در مقابل شوک های حرارتی مقاوم می باشد و در طولانی مدت به تعمیر و نگهداری نیازی  ندارد.
  • طراحی این دیگ ها به صورت شعله برگشتی با ۲ پاس انتقال حرارت بوده و برای فشار های کاری ۶,۸,۱۰,۱۲,۱۵BAR طراحی و ساخته  می شوند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *