دیگ های آب گرم  دمایار بر اساس استانداردهای اروپا و ISIR4231، ISIR7911 ملی ایران طراحی و ساخته می شوند.  مراحل تولید دیگ های آب داغ دمایار توسط مؤسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و همچنین شرکت کیفیت و استاندارد ایران تحت نظارت و بازرسی دقیق انجام می شود.

فولاد مصرفی در ساخت مناطق تحت فشار از جنس DIN17155-17mn4 و تحت فاشر از جنس EN10025-S235JR و لوله های انتقال حرارت از جنس  DIN17175-ST35.8 می باشد. که  از با اعتبارترین تأمین کنندگان اروپایی تهیه شده و مورد استفاده قرار می گیرد.

جوشکاری تمامی مناطق تحت فشار به روش زیر پودری با ماشین بوم و ستون،  وگرداننده مخازن به صورت کاملاً اتوماتیک صورت می پذیرد که باعث ایجاد بالاترین کیفیت جوش و یکپارچگی می شود.

  • در جوشکاری مناطق غیر تحت فشار و جوش ریشه از روش توپودری و جوشکاری دستی با الکترود E7018,E7010 و PQR استفاده می شود.
  • تمامی  خطوط جوشکاری دیگ های آبگرم و آب داغ بر اساس استانداردها لازم توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران مورد آزمایش های NDT ازقرار می گیرد.
  • تمامی  جوشکاران مطابق استاندارد EN287 مورد تست صلاحیت قرار می گیرند و دارای گواهینامه صلاحیت جوشکاری از معتبرترین مراکزبازرسی و تحت نظارت کامل واحد کنترل کیفیت کارخانه می باشند.
  • تست هیدرواستاتیک در شرایط ۱٫۵ برابر فشار طراحی و پس از انجام کلیه مراحل عملیات جوشکاری به مدت یک ساعت با آب حداقل هفت درجه سانتی گراد و با نظارت بخش کنترل کیفیت صورت می پذیرد.
  • عایق کاری بدنه دیگ آب داغ دمایار نیز با پشم سرامیک با دانسیته های ۱۲۸kg/m³ و ۹۶kg/m³ با تحمل دمای ۱۲۶۰°C به ضخامت ۲inch  و ۳inch با توجه به فشار و دمای مورد نظر صورت می پذیرد و نگهدارنده مواد عایقی پوششی از ورق گالوانیزه رنگی، آلومینیوم و استنلس استیل می باشد.این کاور روی عایق قرار داده می شود و هیچ فاصله ای میان آن ها وجود ندارد و اختلاف دمای بدنه با دمای محیط حداکثر ۱۵°C می باشد.
  • ساختار دیگ های آب داغ سوپر سه پاس دمایار از نوع فایر تیوب با ۳ پاس انتقال حرارت و از نوع پشت مرطوب می باشد
  • عایق کاری درب جلویی این نوع دیگ ها  از جنس الیاف سرامیکی است که برخلاف سبک بودن اجازه اتلاف انرژی را نمی دهد و از داغ شدن درب دیگ جلوگیری می نماید.
  • طراحی و ساخت دیگ های آب داغ سوپر سه پاس دمایار ارومیه بر اساس سفارش مشتری طراحی می شوند

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *