مشخصات فنی دیگ آبگرم مستقیم

طراحی جدید دیگ آبگرم مستقیم برای دستیابی به آبگرم فراوان و بهداشتی از جمله تولیدات گروه صنعتی دمایار می باشد. این نوع دیگ ها بدون داشتن دیگ فولادی یا چدنی، منبع کویلی و یا مبدل حرارتی قابل تولید می باشند. در ساخت این نوع دیگ ها از یک ژنراتور با ظرفیت مورد نیاز که مشعل مستقیماً روی آن نصب گردیدده استفاده می گردد.

صرفه جویی در مصرف سوخت از دیگر مشخصات و مزایای دیگ های آبگرم مستقیم می باشد به این صورت که در این روش به دلیل تبادل حرارت مستقیم و همچنین بالا بودن سطح انتقال حرارت، مصرف سوخت این نوع دیگ ها بیش  از 50 درصد نسبت به دیگر روش ها کاهش می یابد.

سطح داخلی مخزن از سه لایه رنگ اپوکسی مقاوم در برابر حرارت پوشیده شده است که این عاملی برای جلوگیری از زنگ زدگی، در نتیجه عمر طولانی و تهیه آبگرم بهداشتی برای مصرف خواهد بود. پس از این مرحله ساخت، بیرون خود مخزن نیز فریم بندی شده با لایه پشم و ضخامت 50 میلی متری. و روکش آن نیز با  رنگ روغنی تزیین شده و مطابق با نیاز مشتری با ورق استنلس استیل تکمیل شده است.

دیگ های آبگرم مستقیم مقرون به صرفه می باشد و برای تمامی مکان هایی که نیاز به آبگرم فراوان و بهداشتی دارند مانند خوابگاه های دانشجویی، کارخانجات، آشپزخانه، بیمارستان ها ، استخر، پادگان و مجتمع های مسکونی بالای ده واحد کاربرد دارد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *