با توجه به ساخت و مدل، رشد تخم مرغ می تواند یک لوکس بسیار گران است.
بنابراین می توانید یک ماشین جوجه کشی خانگی هر ارزانتر در حالی که هنوز ارائه سطوح مطلوب حرارت و رطوبت شما برای یک دریچه موفق نیاز دارید؟
در اینجا بیت خوب، میتواند انجام بهتر بیت و سه مجموعه از دستورالعمل برای ساخت خود را اگر شما تصمیم می گیرید آن راه را به برای شما هستند.
در اینجا چیزی است که ما همه برای از ماشین جوجه کشی ما هدف – سالم، تخم موفق! این دو جوجه خود من در سن سه روز – یک خروس جنگی و یک ساسکس نور.
جوجه عزیزم.
من در اینجا و در حال حاضر باید بگویم که من یک ماشین جوجه کشی خانگی تا به حال هرگز خودم، اما بسیاری از دوستان من در اینجا در ایتالیا – در واقع، رشد خودکار من چیزی از یک هنرمند مشهور تبدیل شد، زیرا آنها چنین دید غیر معمول بود.
و هنوز هم – اطلاعات در این صفحه هر دو از خواندن گسترده در مورد آنها، و شنیدن از آن دوستان و همسایگان که آنها استفاده می شود گرفته شده است.
جوانب مثبت و منفی از یک ماشین جوجه کشی خانگی.
این یک راه ارزان تر از تخم از استفاده از یک ماشین جوجه کشی فروشگاه خریداری – حداقل آن را در سطح است. با این حال، این به آن نیاز به متعادل کننده در برابر این واقعیت که نرخ تخم به طور کلی در خانگی بسیار کم – حدود 33 درصد، اگر چه برخی ادعا به یک میزان موفقیت بسیار بالاتر است.
شما می توانید آن را تا حد زیادی از آیتم های بازیافت شده را به شما ممکن است در اطراف خانه خود را، پس از آن هزینه حتی کمتر.
شما باید رضایت از دانستن شما با استفاده از  مورد بازیافت.
در حرکت نزولی، آن را دشوار برای حفظ سطح دما و رطوبت است. این دو از قطعات حساس ترین انکوباسیون و اگر آنها در حال کنترل درستی تخم سطح تمایل به بسیار ضعیف است.
آنها تمایل به کار نیست و همچنین در اتاق که دارای دمای پایین یا نوسان – اگر چه این هم درست است از برخی از مراکز رشد تجاری کوچکتر است.
نرخ هچ به طور کلی از رشد خانگی تمایل دارند که کاملا کم – معمولا کمتر از 50٪ است. با این حال، این مهم است که به یاد داشته باشید که در هر کلاچ تخم مرغ وجود دارد برخی از که برای همه نوع از دلایل که هیچ چیز برای انجام با ماشین جوجه کشی تخم نمی شود – سطوح پایین باروری، زمان از سال، ذخیره سازی ضعیف، باکتری آلوده متخلخل تخم مرغ و غیره.
هنوز هم می خواهید به یک به خودتان؟ اجازه دهید در چه شما نیاز است.
لیست خرید برای انکوباتور خانگی.
جستجو در اینترنت به ارمغان می آورد تا تعداد زیادی از رشد تخم مرغ خانگی که هر نوع تخم مرغ مرغ تخم خواهد شد. در اینجا چیزی است که همه آنها مشترک است و آنچه شما نیاز به خرید اگر شما تصمیم به انجام آن خودتان.
ظرف خود: به آن نیاز دارد به خوبی به منظور حفظ سطح گرما و رطوبت ثابت عایق شده است. انتخاب محبوب جعبه سرد پیک نیک، ظروف پلی استایرن، یخچال و فریزر متروکه هستند.
یک راه از حرارت دادن آن. انتخاب محبوب ترین لامپ 25 وات استاندارد متصل به یک لامپ مناسب است، چاک دار را به گوشه ای از ظرف. من نیز شخصا دیده پد گرمایش الکتریکی استفاده می شود.
برخی از سنگریزه و یا سنگ. حرارت را می توان در دمای ثابت بیشتر با قرار دادن برخی از سنگ در ته ظرف پایدار.
مش سیم قوی. عنصر حرارت باید از تخم مرغ از هم جدا شوند، و بعد، جوجه – در غیر این صورت یک خطر واقعی آنها را به آتش کشیده و بسته به نوع مواد، ماشین جوجه کشی خود را در معرض خطر قرار دارد.
یک کاسه و اسفنج برای نگهداری آب و رطوبت در سطح مناسب. کاسه باید به دور از جوجه جوجه ریزی نگهداری می شود، در غیر این صورت آن را آسان برای آنها را به غرق. قرار دادن آن بر روی زمین با مش در بالای یک راه حل خوب است.
دماسنج و رطوبت سنج به خواندن سطوح دما و رطوبت است. این نیاز به نزدیکی تخم مرغ برای خواندن درست قرار داده شده است، به عنوان هنوز هوا مدل ماشین جوجه کشی خانگی تمایل به نقاط سرد و گرم.
برخی از مدل های همچنین شامل یک فن – به طور کلی یک فن کامپیوتر – به گردش هوای گرم به طور موثر تر، و گاهی اوقات یک موتور کوچک برای نوعی از تبدیل مکانیزم – در غیر این صورت تخم مرغ باید به صورت دستی تبدیل شده است.
ساخت ماشین جوجه کشی خود را.
من را از طریق ساعت ها و ساعت فیلم و آمد تا با چهار مجموعه از دستورالعمل که من فکر می کنم ترکیبی از آسان به دنبال و کارآمد در ترکیب عناصر مختلف مورد نیاز است.

توصیه من این بود به تماشای چهار – آنها تنها چند دقیقه هر – و تصمیم بگیرید در کدام ترکیبی از ویژگی های بهترین خواهد بود برای وضعیت شما.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *