ده گام برای کامل جوجه کشی تخم مرغ خود را.
بنابراین شما می خواهم به تخم جوجه اما شما با انتخاب اسباب بازی در بازار اشتباه است؟
این قابل درک است – پشت حیاط نگهداری مرغ یک صنعت بزرگ در چند سال گذشته تبدیل شده است و بسیاری از گزینه های وجود دارد خارج وجود دارد.
اما از نظر تخم مرغ سایه زنی مرغ وجود دارد واقعا فقط یک “باید” – انکوباتور قابل اعتماد. حتی پس از آن، انتخاب های ساخته شود وجود دارد. وقتی برای اولین بار یک من را انتخاب کرد من اشتباهات، که از آن من برخی از درس های خوب به دست ساخته شده است.
در اینجا دلیل انکوبه را بسیار پرطرفدار است – یکی از جوجه ویاندوت، میشیگان تازه هچ شده است.
سه روز جوجه ویاندوت، میشیگان است.
حالا من قصد دارم برای به اشتراک گذاشتن آن درس با شما، برای کمک به شما در راه خود را به تصمیم گیری چه خواهد بود، ایده آل جوجه کشی تخم مرغ برای شما، و برای خانواده خود را.
شروع کنیم!
ده چیز به نظر قبل از خرید.
1. چگونه بسیاری از تخم مرغ را می خواهید به تخم؟
رشد در تمام اشکال و اندازه آمده، از چند تخم مرغ به چند هزار. این بعید است شما می خواهید برای رفتن به “چند هزار ‘مسیر، اما شما باید به دقت فکر می کنم در مورد چگونه بزرگ شما می خواهید به آن بروید.
این بعید است شما یک دستگاه انکوباتور عنوان بزرگ به عنوان این ظرف تجاری می خواهید!
جوجه ریزی جوجه کشی تجاری برگزاری چند هزار تخم مرغ است.
من سه هشدار در مورد این.
در مرحله اول، به یاد داشته باشید که در حالی که جوجه ریزی سرگرم کننده و هیجان انگیز است، آن را به شما با جوجه پس از آن را ترک کنند. آیا شما را از طریق آنچه را که با آنها فکر، و به ویژه با هر خروس شما ممکن است؟ اگر نه، به من ده سوال مسابقه و مطمئن شوید که نگهداری مرغ است که قطعا برای شما.
در مرحله دوم، به یاد داشته باشید که همه تخم مرغ شما را در هر جوجه کشی تعیین می کنند، مهم نیست چقدر خوب آن است و مهم نیست که چگونه مراقب شما هستند، تخم خواهد شد. حتی در شرایط ایده آل ترین تنها حدود 80٪ هستند احتمالا موفق خواهد بود، و اگر تخم مرغ ها را از طریق پست برای شما ارسال شده است، که به طور بالقوه به حدود 50٪ کاهش.
ثالثا، مطمئن شوید که شما می خواهید به تخم بیش از شما فکر می کنم که شما برای اولین بار آن را انجام. تخم مرغ سایه زنی مرغ اعتیاد آور است!
2. از کجا می خواهید آن را نگه دارید؟
این است که به یکی از اولین پیوند خورده است. این همه بسیار خوب گرفتن یک ماشین جوجه کشی بزرگ – اما شما باید در جایی که شما می توانید آن را با خیال راحت برای 21 روز طول می کشد تا تخم بدون گرفتن در راه زندگی خانواده را نگه دارید؟
چیزی شبیه به است هشت ضلعی 20 (با گهواره تراشکاری) 17 است “(43 سانتی متر) گسترده ای در حالی که کمی سازگار با محیط زیست و یا کوتاه پیشرفته اندازه گیری تنها 8” (22cm). سپس ، پمپ های رطوبت، دوربین وجود دارد …
من با استفاده از یک اتاق خواب یدکی و یک میز بزرگ شهری پلاستیکی. چه چیزی شما را، و چه اندازه از ماشین جوجه کشی بهترین خواهد بود برای آن فضا؟
ایستگاه انکوبه، من. OK من آن را اعتراف – من چند اسباب بازی!
جدول انکوبه من – پر از اسباب بازی!
3. چقدر می تواند شما را ببینید؟
این بسیار مهم است اگر شما بچه ها که می خواهید به تماشای جوجه جوجه ریزی. در واقع، آن را برای هر کسی که می خواهد به تماشای جوجه جوجه ریزی مهم است!
این مهم به منظور بالا بردن درب ماشین جوجه کشی در آخرین روز از انکوباسیون و در طول تخم نیست، بنابراین مهم است به قادر به دیدن به وضوح و بدون نگران کننده است.
برخی رشد یک پنجره کوچک در جلو، بنابراین شما می توانید بخشی از تخم مرغ را ببینید. بعضی از آنها یک پوشش پلاستیکی، اما ممکن است توسط فن دستگاه جوجه کشی و کار دیگر محدود شده است.
بهترین ماشین جوجه کشی را برای مشاهده، در تجربه من، کمی سازگار با محیط زیست و یا کوتاه پیشرفته است. از آن است که انبوه بالا، گنبد پلاستیک شفاف که باعث می شود دید بسیار بالا است.
من کوتاه پیشرفته – گنبد بالای آن می دهد دید بزرگ است.
من جوجه کشی سازگار با محیط زیست پیشرفته دارای 7 تخم مرغ است.

4. چگونه از آن آسان است برای تمیز کردن؟
یکی دیگر از نقطه نظر عملی، اما یکی از مهم. این واقعا مهم است که جوجه کشی خود را باید تمیز نگه داشته شود. باکتری عادت تند و زننده از ورود از طریق پوسته تخم مرغ متخلخل و است که می تواند به مرگ جنین مرغ شود.
و به من اعتماد، ظروف سرباز یا مسافر پشت سر پس از خروج از تخم، قابل توجه است به سمت چپ. گرد و غبار، پوسته خالی، اولین poops از جوجه های تازه از تخم در آمده، در پایین آنها ریخته در حالی که خشک شدن …
شما باید مطمئن شوید که هر کدام که شما بر روی آن تصمیم گیری می تواند حداقل در بخشی برچیده شود به پس از تخم تمیز کردن عمیق از قطعات غیر الکتریکی اجازه می دهد، و پاک کردن به پایین از بیت های الکتریکی.
در داخل من هشت ضلعی 20 درب پس از یک دریچه – کثیف، گرد و خاکی و فن در پایین پوشانده شده است.
تمیز کردن رشد بین دریچه بسیار مهم است.
5. شما چگونه می خواهید به کنترل و اندازه گیری درجه حرارت و رطوبت.
دو موضوع مهم در طول انکوباسیون وجود دارد: درجه حرارت و رطوبت. آنها نیاز به ثابت و هر گونه تنوع باشد – درجه حرارت به خصوص بالا و رطوبت کم – به طور بالقوه می تواند باعث جنین به نابود شوند.
بنابراین – چگونه می خواهید به آنها را اندازه گرفت؟ آیا شما می خواهید به استفاده از یک دماسنج جداگانه ای است که شما نگه داشتن چشم در خودتان؟ آیا شما می خواهید آن را به صورت دیجیتالی انجام بنابراین شما آن را تنظیم و آن را فراموش کرده؟
هشت وجهی پیشرفته دارای یک صفحه نمایش دیجیتال تایید دما و رطوبت.
من بازخوانی دیجیتال هشت وجهی پیشرفته من هشدار می دهد زمانی که سطح دما و رطوبت کم است.
6. چگونه می خواهید به کنترل رطوبت؟
سطح رطوبت نیاز به در 45٪ در طول انکوباسیون اما قبل از خروج از تخم باید به حدود 65٪ یا بالاتر مطرح نگه داشته شود.
اگر این غشا که از طریق آن جوجه ها دارای به پیپ، اتفاق نمی افتد خشک، سخت می رود و قبل از شما آن را می دانم، مرغ با مشکل جدی به دلیل آن را می توانید از طریق دریافت کنید.
بنابراین – می تواند به شما در معرض خطر است؟ شما می دانید چه باید بکنید؟
آیا شما می خواهید ماشین جوجه کشی خود را به یک کنترل رطوبت کتابچه راهنمای کاربر، که در آن شما را به یک اسفنج، گلدان و یا کانال در داخل آن آب اضافه کنید با دست؟
یا ترجیح می دهید به صورت خودکار، دیجیتالی کنترل می شود، دولت از پمپ رطوبت هنر است که طول می کشد استرس رطوبت دور، آب می افزاید: به جوجه کشی زمانی که مورد نیاز و به شما می دهد به عنوان خوانده شده، بنابراین شما می توانید بررسی کنید سطح به عنوان آنها باید باشد ؟
من پمپ رطوبت – با توجه به استرس از محاسبه میزان رطوبت.
7. چه در مورد تبدیل تخم مرغ؟
اگر شما تا به حال شانس به تماشای یک مرغ نشسته بر روی تخم مرغ، شما متوجه خواهید شد که از زمان به زمان او آنها را رول. به طور غریزی، او می داند که در حال حرکت آنها را در اطراف متوقف می شود چسبیده جنین به پوسته که می تواند باعث دریچه به شکست است.
تخم مرغ و مرغ در یک دستگاه انکوباتور نیاز به در همان راه تبدیل شده است، به طور مداوم، از طریق هجده روز اول جوجه کشی، و ایده آل به آن نیاز دارد 24 ساعت شبانه روز باید انجام شود.
بنابراین – آیا شما خوشحال می شدن در نیمه های شب و به نوبه خود؟ آیا شما به یاد داشته باشید؟ می توانید کار کردن یک سیستم بنابراین شما می دانید که تبدیل شده و که هنوز هم نیاز انجام می دهند؟ آیا شما به اندازه کافی سازمان یافته به حفظ سوابق از زمانی که آنها گذشته تبدیل شده است؟ آیا شما به یاد داشته باشید که شما نیاز به متوقف کردن چرخش سه روز قبل از جوجه ریزی است که به علت؟
و یا می خواهید یک دستگاه انکوباتور که آیا این همه برای شما؟
بهترین جوجه کشی – یک مرغ تخم گذاری – به طور غریزی به نوبه خود تخم مرغ سایه زنی.
یک مرغ تخم گذاری انکوبه تخم مرغ سایه زنی.
8. شمارش روز.
این مهم است که تخم مرغ و مرغ در یک دستگاه انکوباتور پس از روز 18 تبدیل نمی – سه روز قبل از تخم است به علت. جوجه باید قادر به را به سمت راست برای جوجه ریزی به طوری که آن پیپ ها – از طریق معافیت – به سلول هوا در پایان چربی از تخم مرغ. به بخش دیگری معنی خواهد بود که آن را هیچ راهی برای نفس کشیدن.
حال شما چطور است با اعداد؟ آیا شما به یاد داشته باشید که در روز تخم مرغ خود را به علت و زمانی که آنها باید متوقف شود؟ من یک بار سعی به انجام این کار و سردرگم کردم – اما پس از آن من قبول می کنم من بی فایده با چهره هستم.
و یا می خواهید این را ترجیح می دهم بیش از حد به صورت خودکار توسط ماشین جوجه کشی انجام می شود؟

من کمی کوتاه پیشرفته به من می گوید از آن شده است به طور خودکار متوقف تبدیل در زمان برای تخم.
9. دستی و اتوماتیک و یا در بین؟
تصمیم گیری در مورد چگونه شما می خواهید خودکار جوجه کشی تخم مرغ خود را به طور کامل در پاسخ های خود را به سوالات فوق بستگی دارد.
انتخاب در مقابل شما در یک سو از، خانه ساخته شده انکوباتور ابتدایی به، از طرف دیگر، یک ماشین کابینه بزرگ که هر چیزی تا 580 تخم مرغ برگزار خواهد شد و کاملا خودکار است.
و هزینه خواهد شد از چند دلار تا بیش از متفاوت باشد. که ما را به سوال آخر به ارمغان می آورد.
رشد من همه خودکار به من اضطراب به خاطر سپردن آنچه برای انجام به هنگام نجات دهد!
10.هزینه.
این یکی که همه ما تاثیر می گذارد. وجود دارد خارج وجود دارد رشد هزینه هزاران دلار و دیگران هزینه کمتر از یک صد وجود دارد.
بودجه شما چه بود؟ آیا رفتن به تحت تاثیر قرار دهد پاسخ خود را به سوالات قبلی؟ می تواند شما خودتان را کوچک شروع و کار راه خود را به بزرگتر، خودکار تر و گران تر؟
در واقع، بزرگتر و بیشتر خودکار جوجه کشی خود را، گران تر از آن را برای رفتن به.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *