جت هیتر یکی از شیوه های جدید گرمایشی در جهان است. هیترهای موشکی در دو مدل اگزوز دار و بدون اگزوز به بازار عرضه می شود. از نظر کیفیت و قیمت باعث جلب توجه مصرف کنندگان شده است. این نوع هیترها در اشکال و اندازه های متفاوتی تولید و عرضه می شوند.

جت موشکی شرکت دمایار در سه سایز 55 و 60 و F60 تولید می­شوند. سیستم کوره به کار رفته در دو مدل 55 و 60 از نوع شعله مستقیم (Direct Flame) می باشد، به این صورت که شعله ایجاد شده در کوره بعد از رسیدن به سطح دیگ و گرم شدن آن به درون سالن منتقل می شوند. به این ترتیب تمامی انرژی که توسط گاز یا گازوئیل تولید شده را به سالن منتقل می کند بدین معنی که با راه اندازی مستقیم (Direct Drive) در پشت سیستم، هوای خنک را از بیرون می گیرد و پس از برخورد این هوا به کوره دمای آن بالا رفته و وارد سالن می­شود. بدین گونه تمامی انرژی تولید شده از احتراق به سالن وارد می شود و می توان مدعی بازدهی 100 در صدی در این نوع هیترها شد.

جت هیترهای موشکی شرکت دمایار در سه مدل  55، 60 و F60 ساخته می شوند. که در سه مدل حاضر تنها مدل F60 مجهز به اگزوز می باشد و دوتای دیگر از نوع شعله مستقیم هستند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *