بویلرهای گازسوز تامین پوشاک معتقدند که در قلب هر خانواده نیاز به یک راندمان بالا متراکم دیگ بخار به ارائه مقدار فراوان آب داغ و گرما در تمام طول سال وجود دارد. در اینجا شما را دیگهای بخار قابل اعتماد ترین در صنعت با قیمت های فوق العاده رقابتی پیدا کنید. با سفارش از وب سایت ما شما می توانید در دانش است که شما را در یک با کیفیت بالا سرمایه گذاری امن استراحت، راندمان بالا متراکم دیگ بخار حرارت مرکزی در حالی که صرفه جویی در پول و محیط زیست است.
یک دیگ بخار در اصل یک ظرف در بسته است که دارای مایع و آن را گرم برای مصارف گوناگون، به ویژه برای سیستم حرارت مرکزی از یک خانواده داخلی. بویلر در واقع در مجموعه ای از اشکال و اندازه های مختلف آمده ارائه انواع استفاده از الزامات مختلف، به عنوان مثال، برای سیستم های مهر و موم شده، برای سیستم به طور منظم و دیگهای بخار، و غیره نوع کارآمد ترین دیگ بخار در بازار بویلر، در حال حاضر استاندارد صنعت، می تغلیظ و دیگهای بخار، دیگهای بخار نیز به عنوان بهره وری بالا شناخته شده است. یک دیگ بخار تغلیظ خواهد و گاز دودکش که به طور معمول از یک دیگ بخار غیر متراکم تلف خواهد شد بازیافت. این به این معنی است که انرژی کمتری مورد نیاز است به قدرت دیگ بخار خود را، به عنوان یک نتیجه شما می تواند کمک به حفظ محیط زیست و کاهش قابل توجه هزینه مصرف سوخت خود را.
بویلر معاملات ملکی
یک دیگ بخار ترکیبی، و یا بویلر ترکیبی است، به طور کلی نظر گرفته می شود محبوب ترین نوع بریتانیا از دیگ بخار. یک دیگ بخار ترکیبی یک واحد جمع و جور و بسیار کارآمد، که می تواند یک خانواده مشغول داخلی با تمام گرمایش و لوازم آب گرم آن را هرگز نیاز عرضه، در حالی که تضمین صرفه جویی قابل توجهی در حال اجرا و نصب و راه اندازی هزینه است. رو به همین دلیل بسیاری از ما ترجیح می دهند تا انتخاب کنید بویلر ترکیبی بیش از همه انواع دیگر از دیگ بخار.
بر خلاف حرارت معمولی و سیستم آب گرم، یک سیستم ترکیبی می کند آب گرم خانگی را ذخیره کنید. آن را گرم آب به طور مستقیم از برق سرد، به عنوان شما آن را استفاده کنید. هیچ الزامی برای یک سیلندر آب گرم وجود دارد، بدون مخزن در انبار (و خطر کمتری از انجماد و جاری شدن سیل) و هیچ یک از لوله ها اتصال. بنابراین شما نه تنها صرفه جویی در فضا، بلکه به کاهش هزینه های آب گرم – که می تواند تا 60 درصد از لایحه سوخت داخلی معمولی تشکیل می دهند. یک دیگ بخار ترکیبی نیز تامین آب گرم در فشار برق، به شما هیجان انگیز دوش گرفتن قدرت، بدون نیاز به یک پمپ.
در هنگام انتخاب یک دیگ بخار ترکیبی، مهم است که برای ایجاد خروجی گرما و نرخ مناسب برای نیازهای خود را جریان. در زیر راهنمای خشن به اندازه دیگ بخار ترکیبی شما ممکن است نیاز باشد. لطفا توجه داشته باشید که این فقط یک راهنما است و شما باید یک مهندس گرمایش واجد شرایط قبل از انتخاب دیگ بخار خود مشورت کنید.
24KW ترکیبی بویلر – 1/2 آپارتمان اتاق خواب و یا خانه کوچک
30KW ترکیبی بویلر – خانه 2/3 اتاق خواب با حمام 1
35KW ترکیبی بویلر – خانه 3/4 اتاق خواب با حمام 1
40kW ترکیبی بویلر – خانه 3/4 اتاق خواب با 2 حمام و سرویس بهداشتی
ترکیبی دیگهای بخار برای خواص بزرگتر با 3، 4 یا بیشتر حمام مناسب نیست
یک راه دقیق برای محاسبه خروجی دیگ بخار مورد نیاز خود را اندازه گیری است BTU مورد نیاز برای گرم هر اتاق در اموال خود را، همه آنها را با هم به شما ارزش کل مورد نیاز را از دیگ بخار خود را. محاسبه از دست دادن حرارت برای هر اتاق را می توان با دستی ماشین حساب و حرارت “ما انجام می شود.
بویلر به طور منظم
دیگ به طور منظم، در غیر این صورت به عنوان گرما فقط بویلر، دیگ متعارف، و یا باز بادی دیگ شناخته شده در یک سیستم حرارت مرکزی سنتی استفاده می شود. اگر شما به دنبال به جای یک دیگ بخار قدیمی، و سپس ممکن است این سیستم است که شما در حال حاضر.
یک دیگ بخار معمولی کار می کند بر اساس “سیستم گرمایش” و در نتیجه نیاز به یک سیلندر جداگانه آب گرم (معمولا در کمد پخش قرار دارد)، که به مقدار زیادی از لوازم خانگی آب سرد ذخیره می کند. همچنین دو مخزن مواد غذایی، (معمولا در منطقه انبار واقع) وجود دارد. یکی از مخازن است برای آب گرم داخلی، که تغذیه از طریق به سیلندر ذخیره آب گرم. مخزن دوم برای حرارت مرکزی مورد نیاز است. برق آب سرد از طریق مخزن انبساط / هدر به سیستم حرارت مرکزی، که از طریق دیگ بخار گرم تغذیه می کند. این نیز گفته می شود یک “سیستم دریچه باز”.
داشتن یک سیستم دیگ بخار به طور منظم بدان معنی است که بر خلاف نظام بویلر ترکیبی، نرخ جریان آب گرم تمایل به بالاتر به عنوان آب گرم در حال حاضر در سیلندر آب گرم ذخیره می شود. این اجازه می دهد تا استفاده از رسانه های مختلف آب گرم که در همان زمان در اموال اداره می شود. با توجه به تعداد از قطعات است که یک سیستم بویلر به طور منظم نیاز آن استفاده خواهد کرد تا فضای بیشتری از هر سیستم گرمایش است.
بویلر سیستم
مهر و موم شده سیستم بویلر به شیوه ای مشابه به عنوان متعارف بویلر، جایی که آنها به طور غیر مستقیم گرم کردن یک فروشگاه جداگانه ای از آب گرم خانگی کار می کنند. دیگهای بخار سیستم برای استفاده با Unvented سیلندر طراحی شده است. سیلندر Unvented یک تانک هدر جداگانه در انبار نیاز ندارد. آنها به طور مستقیم از برق آب تغذیه و به طور کامل مهر و موم شده.
اگر چه در بسیاری جهات شبیه، تفاوت بین یک دیگ بخار سیستم مهر و موم شده و یک دیگ بخار معمولی (دیگ بخار منظم) است که بویلر سیستم شامل همه از اجزای اصلی ساخته شده است، از جمله یک کشتی گسترش و تعدیل پمپ. به طور کلی تمام اجزای قبل از سیم کشی، قبل از پلمپ و قبل از آزمایش برای اطمینان بیشتر، و همچنین نصب و راه اندازی سریعتر و neater هستند.
بویلر ذخیره سازی
سیستم ذخیره سازی بویلر هر دو سیستم گرمایش مرکزی و منابع فراوان آب گرم فراهم می کند. این است که با ترکیب یک دیگ بخار و یک سیلندر unvented در یک واحد، با تمام کنترل های لازم به دست آورد. این همچنین بدان معنی یک انبار خشک، برای سادگی و آرامش ذهن.
واحد بویلر ذخیره سازی برای نصب و راه اندازی سریع و آسان طراحی شده است. در حالی که فضای است تا در اموال آزاد با توجه به طراحی جمع و جور است، سود اضافه شده دستیابی به خطوط فشار آب گرم از بیش از یک خروجی به طور همزمان، حتی پس از محتویات کامل استفاده شده است آب گرم وجود دارد هنوز هم در دسترس بلافاصله در کاهش نرخ .
بویلر برگشت
یک دیگ بخار برگشت یک دیگ بخار فشرده این است که در پشت یک آتشدان شومینه باز نصب شده و می توان در پشت آتش نصب شده است، و یا در داخل پستان دودکش است. حتی اگر برگشت بویلر در اندازه نسبتا کوچک هستند، بویلر برگشت بیش از قادر به تولید آب گرم به اندازه کافی و حرارت مرکزی برای تمام افراد خانواده اگر با یک سیلندر آب گرم غیر مستقیم نصب شده است، این اجازه خواهد صاحب خانه به استفاده از آب گرم از چند شیپور خاموشی در یک بار. دیگ برگشت یک راه حل قابل اعتماد و نصب و راه اندازی بویلر برگشت معمولا شامل یک مخزن برای انبار و یک سیلندر در یک کمد پخش.
این یک الزام قانونی است که تماس دیگ بخار باید توسط یک مهندس ثبت نام گاز ایمن انجام شده است.
انواع سوخت
دیگ بخار گاز طبیعی – گاز برق مورد استفاده در این کشور است که به نام گاز طبیعی یا متان (CH4). گاز طبیعی در حال حاضر به عنوان سوخت پرمصرف برای سیستم حرارت مرکزی داخلی تاسیس، ساخت دیگ بخار گاز طبیعی حرارت دستگاه بسیار محبوب است. گاز طبیعی در دسترس از طریق خوراک برق است که به طور مستقیم به خانه لوله کشی، به معنی بدون در ذخیره سازی وب سایت مورد نیاز است. هرچند گاز طبیعی گزینه محبوب ترین سوخت در انگلستان است آن است که همیشه به هر خانوار در دسترس است. اگر این مورد پس از آن گزینه سوخت یکی دیگر از مورد نیاز خواهد بود برای شما برای اجرای سیستم حرارت مرکزی خود را، پایین را ببینید برای LPG بویلر ما، دیگهای بخار روغن و دیگ الکتریک. این یک الزام قانونی است که دیگ بخار گاز باید توسط یک مهندس ثبت نام گاز ایمن انجام شده است.
LPG بویلر – مایع نفت گاز بویلر اغلب به عنوان LPG بویلر اشاره شده است. LPG یک گزینه جایگزین مورد استفاده برای خانه های که به خوراک گاز برق متصل است، و اگر چه آن را در همان راه به عنوان گاز طبیعی کار می کند، آن است که کمی گران تر را اجرا کنند. برخلاف گاز طبیعی، گاز مایع است که در واقع در سایت در یک سیلندر یا مخزن، که پس از آن از طریق خط لوله به ملک عرضه ذخیره می شود. طیف وسیعی از LPG بویلر کمتر از کسانی که در دسترس در دیگهای بخار و گاز طبیعی، با این حال برخی دیگهای بخار و گاز طبیعی را می توان به یک دیگ بخار LPG تبدیل با استفاده از مناسب کیت تبدیل گاز مایع. این یک الزام قانونی است که همه تاسیسات گاز مایع بویلر هستند که توسط یک مهندس گاز ایمن ثبت انجام شده است.
نفت بویلر – مشابه به یک دیگ بخار LPG، یک دیگ بخار روغن (و یا روغن بویلر اخراج) یک گزینه جایگزین مورد استفاده برای خانه های که به خوراک لوله کشی، گاز متصل است. روغن را در یک مخزن ذخیره سازی نفت (که همچنین تامین مجموعه مخزن روغن در دسترس برای خرید اینجا از PlumbNation پوشاک ما) که تامین نفت از طریق خط لوله مستقیم از مخزن به اموال ذخیره می شود. روغن اخراج سیستم حرارت مرکزی نیز نصب خواهد کرد که شما هر بیت به عنوان بهره وری به عنوان یک سیستم گرم مرکزی گاز است. دیگهای بخار روغن می تواند گران تر از طبیعی دیگهای بخار و گاز برای اجرا، با این حال با روغن مجهز حرارت مرکزی شما باید انعطاف پذیری به تغییر روغن اگر قیمت را افزایش دهد، در نتیجه نگه داشتن هزینه های پایین. با این حال، نفت تولید دی اکسید کربن بالاتر از گاز پس از آن است سازگار با محیط زیست است. این یک الزام قانونی است که همه دیگ بخار روغن باید توسط یک مهندس OFTEC ثبت نام انجام شده است.
دیگ بخار برقی – برق است به طور گسترده ای به هر خانه موجود است و می تواند به قدرت دیگ بخار حرارت مرکزی استفاده می شود. دیگ الکتریک در واقع 100٪ برای کاربر نهایی کارآمد از آنجا که هیچ از دست دادن حرارت وجود دارد. بدون نیاز به یک دودکش وجود دارد، به عنوان مثال هیچ سوخت برای استخراج وجود دارد و دیگ الکتریک نیز جمع و جور، سبک و به طور کامل خاموش می شود. اگر چه نصب اولیه دیگ الکتریک نسبتا مقرون به صرفه است، هزینه اجرای یک دیگ بخار برقی، بطور قابل توجهی بیشتر هزینه بر اساس روز به روز، به عنوان طبیعی دیگهای بخار و گاز مخالف است.
بسته بویلر
هستند پس انداز بزرگ از مجموعه بسته بویلر داشته باشد، به عنوان یک بویلر پک شامل اجزای ضروری مورد نیاز برای نصب و راه اندازی جدید وجود دارد. یک دیگ بخار بسته می توانید از یک دیگ بخار، دودکش ها و ساعت دیجیتال و یا یک شامل: دیگ بخار، دودکش ها و پلاگین در بسته تایمر ‘، و غیره.
دودکش بویلر و لوازم جانبی
یک دودکش یک لوله و یا دودکش است که مورد استفاده برای استخراج گازهای از درون دیگ (ناشی از فرآیند احتراق) به خارج از خانه است. این گازها زباله عمدتا دی اکسید کربن و بخار و در شرایط خاص می توان از طریق ترمینال ها دودکش ها به عنوان یک ستون سفید و یا تخلیه استخراج شده است. این به خاطر این واقعیت است که همانطور که با تمام تغلیظ بویلر، گازهای حاصل در حدود 55 درجه سانتی گراد خسته و در نتیجه سریعتر خنک هنگام ورود به جو است. در دماهای خاص، این یک ستون به بازدم در یک صبح سرد ایجاد کنید. این ستون و یا اتلاف که نیاز به درستی به دور از اموال استخراج می شود.
گزینه های مختلف دودکش ها در دسترس برای هر نوع نصب و راه اندازی دیگ بخار خانگی و تجاری وجود دارد. ما توصیه می شود که شما با لوله کش، تیم نصب و راه اندازی خود را و یا تولید کننده به طور مستقیم، که قادر به ارائه مشاوره تخصصی در مورد نیاز دودکش ها شما خواهد بود صحبت می کنند.
ما عرضه تمام دودکش بویلر لازم و لوازم جانبی دیگ بخار است که شما نیاز به تکمیل نصب، این طور معمول می تواند در بخش لوازم جانبی از یک صفحه محصول دیگ بخار یافت می شود و یا با یک بسته بویلر گنجانده شده است.
(بهره وری فصلی بویلر دیگ داخلی در انگلستان) یک روش برای محاسبه بهره وری از دیگ حرارت مرکزی است و یک طرح دولت مورد حمایت است که توسعه داده شده است و بر با تولید کنندگان پیشرو دیگ بخار توافق است. هدف از است به دقت شناسایی رتبه بهره وری از دیگهای بخار در مقیاس از A تا G، برای کمک به مصرف کنندگان ایجاد تفاوت های اساسی متراکم و بویلرها غیر متراکم. را قادر می سازد یک مقایسه بهره وری انرژی عادلانه بین مارک های مختلف دیگ بخار، که به ثمر رساند و در یک سیستم باندهای قرار می گیرد، از کارآمد ترین باند بودن A. دیگهای چگالشی با بالاترین رتبه بهره وری انرژی بیشتری برای با مقادیر کمتر از سوخت تولید، به طوری به عنوان سوخت کمتر است در طول فرآیند احتراق به هدر رفته دیگ بخار سازگار با محیط زیست و بسیار مقرون به صرفه است.
این قانون در حال حاضر در ایالات انگلستان و ولز، که از 1 آوریل 2005، تمام دیگ بخار گاز در خواص جدید یا موجود، باید دیگهای چگالشی شود (امتیاز باند A یا B). همان قانون برای نفت اخراج بویلر از 1 آوریل 2007. استفاده شد از 2010 اکتبر 1 باند B تغلیظ دیگ بخار به عنوان بخشی از تغییرات به قسمت L از مقررات ساخت و ساز بریتانیا ممنوع است.
دیگهای چگالشی با توجه به توانایی خود برای استخراج گرما بیشتر از گاز دودکش که به طور معمول از طریق سیستم دودکش پاکسازی شود کارآمد تر می باشد. از گازها از طریق مبدل حرارتی عبور می کند، این سطح اضافی گرمای نهان در، که به طور معمول به فضای از دست داده است، به جای منتشر و اعمال شده به سیستم. این توانایی برای استخراج گرما تا حد امکان از سوختگی آن را گاز است که به بویلر تغلیظ سطح فوق العاده بالا از بهره وری است.
ما در گاز و حرارت ارائه طیف قطعی از گروه A دیگهای چگالشی به طوری که همه مشتریان ما می توانید از مزایای از بهترین دیگهای بخار با راندمان بالا در بازار لذت بردن از امروز. خرید دیگ بخار خود را آنلاین امروز برای کمک به حفظ محیط زیست و تجربه صرفه جویی بزرگ در صورتحساب سوخت داخلی خود را.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *