ایر واشر یک قطعه از تجهیزات طراحی شده است که برای بهبود کیفیت هوا توسط شستشو هوا که از طریق آن حرکت می کند و تنظیم رطوبت به حفظ محیط زیست سازگار است. ایر واشر به عنوان بخشی از کنترل آب و هوا و سیستم های کیفیت هوا استفاده می شود. شرکت های متعددی تجهیزات طراحی شده برای برنامه های مختلف، از جمله ماشین آلات برای ساختمان از اندازه های مختلف امتیاز ساخت. این مهم است که به انتخاب تجهیزات مناسب، به عنوان یک دستگاه هایی قادر نخواهد بود به نگه دارید تا با جریان هوا و تجهیزات برای برنامه های کاربردی با سطوح بالایی از ذرات طراحی شده ممکن است به علت سربار شکست.

ایر واشر کار می کند با مداوم در حال حرکت یک منبع هوا بیش از آب سرد و هل دادن هوا به چرخه آن را از طریق یک اتاق یا ساختمان. رطوبت از هوا کشیده آن را به عنوان نقطه شبنم با گذشت بیش از آب سرد می رسد. علاوه بر این، ناخالصی های موجود در هوا مانند گرده و گرد و غبار رسوب. هوا از خروج از دستگاه خشک کن و خنک کننده است. این همچنین شامل ذرات کمتر، و آن را امن تر و راحت تر برای نفس کشیدن.

در آب و هوای که در آن هوا بسیار خشک است، یک ایر واشر می تواند کار برای افزایش رطوبت. هوای خشک می تواند سخت برای مردم به نفس کشیدن. همچنین می تواند به توسعه پوست خشک کمک می کنند و ممکن است اشیاء در محیط نگه داشته آسیب برساند. ایر واشر حذف ذرات از هوا و می افزاید: تزریق رطوبت به نگه داشتن آب و هوا در سطح رطوبت ثابت برای افزایش راحتی. محیط مانند موزه ها و بایگانی نیاز به کنترل دقیق آب و هوا برای حفاظت از مجموعه های خود و ایر واشر می تواند با این کمک کند.

به سادگی با استفاده از یک فن را به منظور جلب هوا بیش از یک ظرف آب سرد می تواند در هوا مالش دادن و ایجاد یک محیط لذت بخش تر. ایر واشر بر این مفهوم اساسی را جلب کند. طراحی می تواند ویژگی های اضافی مانند فیلتر به دام ذرات مضر به منظور افزایش خلوص هوا باشد.

مانند دستگاه های دیگر که هوای پاک، یک ایر واشر می توانید غذا خوردن تا انرژی زیادی است. برخی طراحی شده اند به کارآمد تر و ممکن است ویژگی های در نظر گرفته شده برای کاهش مصرف انرژی است. ساخت ساختمان های با بهره وری در ذهن می تواند شامل کاهش بار بر روی ایر واشر با ارائه و طراحی ساختمان برای برگزاری یک درجه حرارت ثابت و رطوبت خود را در آن. همچنین ممکن است برای قرار دادن این دستگاه بر روی تایمر و تنظیم مشخصات عملکرد خود را به کاهش در مصرف انرژی است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *