کیفیت بد هوا در فصل زمستان واقعا می تواند سلامت و آسایش شما را تضعیف کند در داخل خانه. هنگامی که درجه حرارت شیب، به طوری که رطوبت. این، همراه با عادت استارت تا کوره خود را ایجاد هوا رطوبت تضعیف که خشک کردن پوست خود را، موجب تحریک راههای تنفسی خود را، و تشدید علائم سرماخوردگی و آلرژی ایران. علاوه بر این، خانه خود را به مهر و موم کردن هوای سرد و کمک به سیستم گرمایش خود را به کار موثر تر آلاینده های مضر قفل شده در داخل را نگه می دارد. این به این معنی که شما در آلرژن نشانه تحریک تر نفس بکشید و ممکن است به سطوح بالاتری از آلاینده های شیمیایی قرار گرفته است. که فکر ترسناک، درست است؟ خوشبختانه، واشر هوا کمک می کند.
برای دسترسی آسان تر به بخش در این مقاله، لیست موضوع ما در زیر استفاده کنید:
چرا استفاده از یک ایرواشر هوا؟
واشر هوا لوازم کیفیت هوا کمی باهوش که در اروپا برای سال محبوب بوده است، اما به تازگی در سراسر تالاب به بازار ایالات متحده شروع به پریدن کرد. واشر هوا یک دستگاه هیبریدی، ترکیبی از یک تصفیه کننده هوا و یک مرطوب کننده است. مانند رطوبت معمولی، واشر هوا اضافه کردن رطوبت درمانی به هوا. و مانند یک تصفیه کننده هوا معمولی، یک واشر هوا حذف آلرژن نشانه تحریک از هوا. بنابراین، آنها قادر به تسکین دهنده علائم هوای خشک ناراحت کننده و کاهش آلرژی شما می باشد. آنها ایده آل برای شما اگر شما از نور رنج می برند آلرژی تا متوسط ​​و یا شما فقط می خواهید برای بهبود کیفیت هوای داخل ساختمان خود را در فصل زمستان. شما همچنین ممکن است با استفاده از یک طول سال نظر شما اگر در آب و هوای خشک زندگی می کنند.
چگونه واشر هوا کار
واشر هوا حذف بسیاری از انواع آلرژن از جمله خانگی گرد و غبار، گرد و غبار، شوره حیوانات خانگی، مو حیوان خانگی، قارچ، گرده، و دیگر موجود در هوا ذرات حالی که اضافه کردن رطوبت به هوا. محبوب ترین انواع واشر هوا استفاده از فن آوری پروانه. این تکنولوژی با استفاده از یک سری از دیسک های گردان (اغلب 30 یا بیشتر) به طور مداوم فیلتر کردن مواد حساسیت زا و ذرات از هوا به عنوان آن را به واحد کشیده شده است. آلرژن های بزرگ بر روی دیسک های جمع آوری به عنوان یک حمام مداوم از آب آنها را دور شستشو و سپرده آنها را در پایین واحد. دیسک های پس از آن حرکت آب تمیز از طریق یک صفحه نمایش انتشار ویژه ای است که آن را تجزیه می به یک قطرات ریز که پتو هوا خود را. بسیاری از مدل های میز می توانید در اطراف یک گالن از کل رطوبت پستها در طول روز پراکنده.
یکی دیگر از نوع نسبتا کمتر شایع واشر هوا با استفاده از یک ذره قبل از فیلتر برای فیلتر کردن مواد حساسیت زا و ذرات از هوا به درون قبل از رطوبت اتاق خود را. این مدل استفاده از فن آوری رطوبت تبخیر برای اضافه کردن رطوبت به فضای خود را. پیش فیلتر است که معمولا همان فیلتر فتیله تبخیری، که “فتیله” تا آب در حالی که یک فن ضربات برای تولید یک قطرات ریز. این فیلتر نیز حذف ذخایر معدنی از آب، سود اضافه شده اگر شما آب سخت است.
خرید یک واشر هوا
خرید یک مرطوب کننده واشر هوا ندارد به گیج کننده است. در واقع، شما نیاز به در نظر گرفتن تنها چند چیز شما به عنوان فهرست مدل.
نوع
نوع واشر هوا شما را انتخاب کنید بستگی دارد به اولویت خود را در فن آوری رطوبت. رطوبت تبخیری، برای مثال، ایده آل برای اتاق بزرگتر از آنها استفاده از طرفداران داخلی به فشار هوا مرطوب به تقریبا هر گوشه ای از فضا. در مقابل، رطوبت پروانه هستند بدون فن و ایده آل برای فضاهای کوچکتر است. به علاوه، با شرایطی که از یک فن، این واحد تمایل به کمی ساکت تر از واشر تبخیری. شما همچنین ممکن است در مورد نیازهای نگهداری آینده هنگام چیدن مدل خود را فکر می کنم. واشر هوا مبتنی بر فیلتر، به عنوان مثال، جایگزین فیلتر های دوره ای، که به هزینه خود را از مالکیت اضافه نیاز دارند. واشر هوا پروانه انجام تعویض فیلتر لازم نیست، اما آنها را به تمیز کردن مکرر بیش از یک مدل مبتنی بر فیلتر از آنجا که ذرات و سقوط آوار به پایین واحد نیاز دارند.
اندازه
ترین رطوبت واشر هوا در امروز بازار واحد تبلتب قابل حمل است که به یک اتاق درمان خواهد کرد تا در هستند. با این حال، هر یک از مدل ممکن است یک اتاق اندازه های مختلف درمان و انتشار رطوبت بیشتر یا کمتر در روز است. هنگامی که در حال مشاهده مدل ها، برای فوت مربع منطقه تحت پوشش توصیه می شود ذکر شده در مشخصات و مقایسه با اندازه اتاق خود را. نظر انتخاب یک ماشین هوا کمی بزرگتر از شما فکر می کنم شما به منظور اطمینان از رطوبت بهینه و شستشو هوا نیاز دارند.
امکانات
ویژگی های اضافه شده کمک به ایجاد یک واشر هوا آسان تر به استفاده و نگهداری. هنگام خرید، مقایسه ویژگی های خط به بالا برای هر مدل و تصمیم بگیرید اگر هر گونه باید دارای ویژگی های در لیست شما وجود دارد. ویژگی های محبوب واشر
نگهداری
همانطور که با رطوبت، آن را بسیار مهم برای تمیز کردن ماشین هوا خود را به طور منظم. شستشو و تمیز کردن مکرر جلوگیری از قالب، کپک، و رشد باکتری ها در داخل مخزن آب و خلاص شدن از شر واحد از مواد حساسیت زا و ذرات دیگر این فیلتر اضافه کاری. ما توصیه می کنیم که شما تمیز واشر هوا خود را هر چند روز برای حفظ عملیات مطلوب و اطمینان از تنها رطوبت تمیز به فضای خود را منتشر کرد. این ایده خوبی است برای تغییر آب به صورت روزانه برای حفظ تازه رطوبت را نیز. برای تمیز کردن ماشین خود را هوا، دستورالعمل موجود در کتابچه راهنمای مالک دنبال کنید. شما همچنین می توانید راهنمایی برای تمیز کردن هر دو واشر هوا و رطوبت در نکات مقاله ما برای حفظ رطوبت خود را دریافت کنید.
اگر شما آلرژی شدید
این مهم است که به خاطر داشته باشید که در حالی که یک واشر هوا کمک می کند تا تمیز کردن هوا، آن را به همان سطح از فیلتر های مخصوص آلرژن هایی که یک تصفیه کننده هوا اختصاص داده شده را ارائه نمی دهد. HEPA (راندمان بالا ذرات هوا) تصفیه کننده هوا قادر به حذف 99.97 درصد از آلرژن به کوچکی 0.3 میکرون است. در مقایسه، یک واشر هوا پروانه از نوع حذف آلرژن ها به عنوان کوچک که 1.5 میکرون. اگر شما آلرژی شدید دارند و یا به سادگی می خواهید یک سطح بالاتر از تمیز کردن هوا، توصیه می کنیم با استفاده از یک تصفیه کننده هوا HEPA علاوه بر واشر هوا یا یک مرطوب کننده سنتی در بیشتر امداد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *