ترکیب ممکن است کار برداشت از تراکتور گرفته، اما تراکتور هنوز هم بخش عمده کار در یک مزرعه مدرن است. آنها استفاده می شود به فشار ادوات ماشین هایی که تا زمین، بذر گیاه، و انجام کارهای دیگر.
ادوات خاکورزی توسط شل کردن خاک و کشتن علف های هرز یا گیاهان رقابت آماده سازی خاک برای کاشت. بهترین و شناخته شده شخم است، پیاده سازی باستانی است که در سال 1838 توسط جان دیر به روز رسانی شد. بلوس در حال حاضر کمتر در ایالات متحده نسبت به قبلا استفاده می شود، با جبران دیسک به جای استفاده به نوبه خود بیش از خاک، و اسکنه استفاده برای به دست آوردن عمق مورد نیاز برای حفظ رطوبت.
رایج ترین نوع از بذر افشان است یک کشاورز به نام، و فضاهای دانه را به طور مساوی در ردیف طولانی، که معمولا دو تا سه فوت از هم فاصله می باشد. برخی از محصولات توسط مته، آن است دانه بسیار بیشتر در ردیف کمتر از یک پا را از هم جدا، زمینه با محصولات کاشته شده است. طرنسبلنترس طور خودکار وظیفه پیوند نهال به میدان. با استفاده گسترده از مالچ پلاستیکی، لایه مالچ پلاستیکی، طرنسبلنترس، بذر و ماشین غیر روحانی کردن ردیف طولانی از پلاستیک، و گیاه از طریق آنها به صورت خودکار.
پس از کاشت، ابزار دیگر را می توان مورد استفاده برای کشت علف های هرز از بین ردیف ها یا به گسترش کود و آفت کش. از یونجه می تواند به محکم چمن بسته و یا یونجه را به یک فرم انبار شدنی برای ماه های زمستان استفاده می شود.
آبیاری مدرن در ماشین آلات متکی است. موتورهای حرفه ای، پمپ ها و سایر دنده تخصصی ارائه آب به سرعت و در حجم بالا به مناطق بزرگی از زمین. انواع مشابه تجهیزات را می توان مورد استفاده برای ارائه کود و آفت کش ها.
علاوه بر تراکتور، وسایل نقلیه دیگر برای استفاده در کشاورزی اقتباس شده است، از جمله کامیون، هواپیما، و هلیکوپتر، مانند حمل و نقل محصولات کشاورزی و ساخت تجهیزات تلفن همراه، به اسپری هوایی و مدیریت دام گله.
فن آوری های جدید و آینده
این تکنولوژی ماشین آلات کشاورزی در قرن گذشته کمی تغییر کرده است. هر چند ترکیب و کشاورزان مدرن ممکن است یک کار را بهتر انجام دهید یا کمی از پیشینیان خود بهینه سازی، آمریکا  ترکیب امروز هنوز هم کاهش، خرمن، و جدا دانه در همان راه آن را همواره انجام شده است. با این حال، تکنولوژی در حال تغییر است که انسان کار ماشین آلات، به عنوان سیستم نظارت بر کامپیوتر، عدم موضع گیری، و برنامه خود هدایت اجازه تراکتور پیشرفته ترین و ادوات به عبارت دقیق تر و کمتر بی فایده در استفاده از سوخت، دانه، و یا کود . در آینده قابل پیش بینی، ممکن است تولید انبوه تراکتور بدون راننده، که استفاده از نقشه های GPS و سنسورهای الکترونیکی وجود دارد.
متن باز کشاورزی تجهیزات
بسیاری از کشاورزان توسط عدم توانایی خود را به رفع انواع جدیدی از تجهیزات کشاورزی با تکنولوژی بالا را ناراحت. این به خاطر بیشتر به شرکت های استفاده از قانون مالکیت معنوی برای جلوگیری از کشاورزان را از داشتن حق قانونی برای رفع تجهیزات خود را و یا به دست آوردن دسترسی به اطلاعات به آنها اجازه می دهد به انجام آن گروه  این را تشویق کرده است مانند منبع باز بوم شناسی و مزرعه هک  به شروع به منبع باز ماشین آلات کشاورزی. علاوه بر در مقیاس کوچکتر و منبع باز جامعه چاپگر را آغاز کرده است تا ابزارهای مزرعه منبع باز در دسترس از افزایش سطح از پیچیدگی است. در اکتبر 2015 معافیت به به اجازه بازرسی اضافه شد و اصلاح نرم افزار در اتومبیل و وسایل نقلیه دیگر از جمله ماشین آلات کشاورزی.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *