ماشین آلات کشاورزی، دستگاه های مکانیکی، از جمله تراکتور و ادوات مورد استفاده در کشاورزی برای صرفه جویی در نیروی کار است. ماشین آلات کشاورزی شامل انواع زیادی از دستگاه های با طیف گسترده ای از پیچیدگی: از ادوات دستی ساده استفاده می شود از زمان ماقبل تاریخ به تمیز کردن پیچیده ای از کشاورزی مکانیزه مدرن است.
عملیات کشاورزی که دستگاه های استفاده می شود متنوع است. برای تولید محصول شامل دست زدن به باقی مانده از محصولات قبلی؛ خاکورزی اولیه و ثانویه از خاک؛ توزیع کود و نرم افزار؛ بذر، کاشت، و نشا؛ کشت. کنترل آفات؛ برداشت؛ حمل و نقل؛ ذخیره سازی؛ پردازش؛ زه کشی؛ آبیاری و کنترل فرسایش خاک؛ و حفاظت از آب. تولید دام، که تا چندی پیش در درجه اول در شروع کننده موضوع: و حرکت شبیه چمچه زنی بیل وابسته، در حال حاضر با استفاده از بسیاری از ماشین آلات پیچیده و بسیار پیچیده برای دست زدن به آب، غذا، ملافه، و کود، و همچنین برای بسیاری از عملیات های ویژه در تولید شیر و تخم مرغ .
در اوایل قرن 19، حیوانات منبع اصلی قدرت در کشاورزی بود. بعدها در قرن، قدرت بخار در اهمیت به دست آورد. در طول جنگ جهانی اول گاز  تراکتور صفحه رایج شد، و موتور دیزل بعد شایع شد. در کشورهای توسعه یافته، تعداد کارگران مزرعه به طور پیوسته در قرن 20 کاهش یافته است، در حالی که تولید محصولات کشاورزی به دلیل استفاده از ماشین آلات افزایش یافته است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *