چرا خرید آب سردکن؟

آب سرد کن معمولا مخازن بزرگ که ارائه آب تصفیه شده از طریق استفاده از یک سیستم شیر آب ساده است. این مخازن معمولا استفاده از بطری های آب چند گالن که شما در بالا یا زیر شیر آب قرار می دهد، بسته به طراحی. ترین آب سرد کن از این توانایی برای گرم و یا آب سرد با توجه به تنظیمات خود را.

کنتر آب، مانند شرکت ، آوانتی تبلتب طهرم برق و واحه ارتزیان سری، ارائه یک منبع مداوم از آب آشامیدنی سالم. آنها برای محیط خانه و دفتر کار، چرا که آنها از بین بردن بسیاری از مسائل بهداشتی در ارتباط با چشمه نوشیدن و یا غرق می شود.

آب سرد کن: برای چه به دنبال

کنتر آب همه در طراحی مشابه، علت استفاده از تکنولوژی نسبتا ساده برای ارائه آب آشامیدنی با دمای کنترل شده. تفاوت به طور معمول در دوام، ظرفیت گرمایش و یا درخواست تجدید نظر زیبایی شناسی پدیدار شود.

نوع

دو نوع اصلی از آب سرد کن وجود دارد: واحد طبقه و واحد تبلتب. واحد طبقه معمولا در حدود 3 فوت در ارتفاع بدون بطری آب نصب شده و نیاز به یک فضای هموار و تخت در طبقه خود را به استراحت بر. واحد تبلتب کوچکتر، و شما می توانید آنها را بر روی یک میز و یا روی میز قرار دهید. هر دو نوع عملکرد را انجام دهد همان است، اما، به دلیل اینکه واحد طبقه معمولا بزرگتر، آنها اغلب می توانید بطری های آب بزرگتر از یک واحد جدول می تواند جای دهد. با این حال، واحد تبلتب نیاز به فضای کمتر است.

ظرفیت

متوسط آب سردکن ساخته شده است برای حمایت از یک بطری آب 3- تا 5 گالن است. این شایع ترین نوع از بطری های موجود، و سرعت که با آن شما را از طریق بطری بستگی دارد خانواده و یا محل کار شما. اگر شما برای یک واحد یا بطری سیستم کوچکتر حل و فصل، شما باید برای تغییر تانک های خود را بیشتر.

از سوی دیگر، برخی از مردم این ایده را از داشتن یک بطری آب نشسته تا حدی کامل برای مدت زمان طولانی را دوست ندارند. اگر شما می کند تا از طریق بطری آب خود را بروید و یا در فواصل مختلف در محدود، ترکیبی واحد بطری کوچکتر ممکن است برای شما بهتر است.

نصب و راه اندازی

اکثر آب سرد کن ساختارهای بالا نصب استفاده کنید. این امر مستلزم بلند کردن بطری آب خود را بر روی لب از واحد و قرار دادن آن وارونه بر روی مکانیسم نازل. این می تواند مشکل و بی دست و پا، اما هنگامی که شما این روش را یاد بگیرند، آن را سر راست است. این روش محبوب ترین است، زیرا گرانش انجام کار را برای شما، و همه تخلیه آب داخل مخزن برای استفاده.

برخی از واحدهای استفاده از یک سیستم پایین کوه، که اجازه می دهد تا شما را به ایستادگی بطری راست قامت در پایه کولر است. این حذف بدون هیچ زحمتی از بلند کردن کوزه سنگین در بالای کولر، اما نیاز به فن آوری های مختلف برای استخراج آب از بطری، چون گرانش است که دیگر در کنار خود.

ترکیب بندی

اگر چه بیشتر آب سرد کن یک ساختار مشابه و استفاده از فناوری های مشابه، تولید کنندگان استفاده از مواد مختلف برای ساخت اسپری. قطعات از فولاد ضد زنگ هستند قوی تر و مقاوم در برابر بیشتر از یک ضرب و شتم، و آنها نیز می تواند مزه آب خود را خالص از اولین نوشیدنی خود را نگه دارید. این دستگاه به طور معمول آخرین طولانی اما هزینه بیشتری.

مواد پلاستیکی رایج تر است، و ویژگی های سبک خود آن را آسان تر برای شما به حرکت واحد از جایی به جای است. این کولر می معمولا به عنوان با دوام به عنوان آنهایی که از جنس استنلس استیل، اما آنها مقرون به صرفه تر می باشد. شما ممکن است یک طعم های پلاستیکی جزئی در آب اولین بار شما از آن استفاده روبرو می شوند، هر چند.

آب سرد کن ها علاوه بر نسبتا مقرون به صرفه به منزل یا دفتر خود را، و آنها از بین بردن نیاز برای سیستم های آب پیچیده است. برای همه جوک ها در مورد بحث آب سردکن، ضسبنسرس در واقع شما و همکاران خود را به یک محل برای جمع و گرفتن است. اگر شما در یک منطقه با کیفیت آب فقیر زندگی می کنند و یا پیدا کردن کارکنان خود را ساخت یک سفر دسته جمعی به نزدیکترین منبع آب، آب سردکن می تواند بسیاری از مشکلات را حل کند و کمک به کارکنان خود را خوب بودن.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *