آب سردکن یک دستگاه است که سرد و آب را کنار می گذارد است. و آب سرد کن بطری: آنها به طور کلی در دو دسته شکسته. آب سرد کن به یک منبع آب قلاب، در حالی که آب سرد کن بطری نیاز به تحویل از آب در بطری های بزرگ از فروشندگان.
کولر آب نیز ممکن است به یک دستگاه بدوی برای خنک نگه داشتن آب مراجعه کنید.
انواع تلگراف
کنتر آب دیوار نصب شده
کولر آب مستقل با بطری
دیوار نصب
نوع دیواری است به منظور ذخیره آب ساختمان برای تامین مداوم از آب و برق برای اجرای یک یخچال برای خنک کردن آب ورودی متصل، و به سیستم دفع زباله ساختمان به دور از آب استفاده نشده است.
در دیوار نصب شده کولر استاندارد، نیز معمولا به عنوان یک چشمه آب یا چشمه نوشیدن آن اشاره شد، یک مخزن کوچک در ماشین نگه می دارد آب سرد بنابراین کاربر می کند لازم نیست که برای آب سرد صبر کنید. آب با چرخاندن یا فشار دادن یک دکمه بر روی یک شیر فنری واقع در بالای دستگاه تحویل داده، که خاموش می شود آب زمانی که منتشر شد. برخی دستگاه ها نیز ارائه یک دکمه بزرگ در جلو و یا طرف. ماشین های جدیدتر ممکن است یک دکمه در تمام ندارد. به جای یک سنسور که تشخیص زمانی که کسی نزدیک است و آب فعال می کند. آب در یک جریان است که آرک تا تحویل، اجازه می دهد تا کاربر را به نوشیدن به طور مستقیم از بالای جریان آب است. این دستگاه ها معمولا آب به طور مستقیم توزیع از تامین آب شهری، بدون درمان و یا فیلتر کردن.
آب سردکن پایین بار
ضسبنسرس آب رایج ترین آنهایی که بطری در بالا هستند. آب سردکن پایین بار حذف نیاز به بلند کردن بطری های آب سنگین. به جای بطری آب است که در پایین تلگراف قرار داده است.
آب سردکن تبلتب
همچنین نسخه های کوچکتر از کنتر آب که در آن تلگراف را می توان مستقیما در بالای یک جدول برای خدمت به تعداد کمتری از مردم قرار داده شده وجود دارد.
مستقیم لوله کشی آب سردکن
کنتر آب می تواند به طور مستقیم به در خانه منبع آب برای توزیع مداوم از آب آشامیدنی سرد و گرم متصل می شود. این نوع معمولا به عنوان POU کنتر آب اشاره شده است.
طراحی مستقل به طور کلی شامل بطری آب قرار داده فواره زدن اب به پایین به ماشین توزیع شده است.
تبلتب یا کابینت آشپزخانه نسخه در دسترس است که استفاده از به راحتی در دسترس بطری های آب پنج لیتری از سوپر مارکت ها هستند. این کولر استفاده از پمپ هوا به فشار آب به داخل محفظه خنک کننده و دستگاه های پلتیر به خنک آب است.
توسعه های جدید در بازار کولر آبی ظهور لوازم آشپزخانه که به برق متصل و ارائه یک منبع فوری از نه تنها آب سرد بلکه آب جوش و گرم است.
منبع آب و تصفیه
بطری
برای نصب بطری، بطری وارونه نوک و تنظیم بر روی تلگراف؛ یک کاوشگر سوراخ درپوش بطری و اجازه می دهد تا آب به جریان به مخزن داخلی دستگاه. این سیستم ها جاذبه طراحی یک دستگاه به انصراف آب را به شیوه ای کنترل می شود.
این ماشین ها در اندازه های مختلف می آیند و از واحدهای جدول، در نظر گرفته شده برای استفاده گاه به گاه به واحد طبقه نصب شده در نظر گرفته شده برای استفاده سنگین تر است متفاوت باشد. آب بطری به طور معمول به خانواده و یا کسب و کار را به صورت منظم، که در آن بطری های خالی برای آنهایی که رد و بدل کامل تحویل داده است. اندازه بطری با اندازه واحد متفاوت است، با نسخه های بزرگتر در ایالات متحده با استفاده از گالن (19 لیتر) بطری. همچنین این اندازه شایع ترین جاهای دیگر، به عنوان 18.9 لیتر در کشورهایی که استفاده از سیستم متریک برچسب شده است. این دستگاه معمولا یک محل برای تخلیه آب اضافی، تنها ارائه یک حوضه کوچک برای گرفتن نشت جزئی ندارد. در جلو، یک اهرم یا فشاری را کنار می گذارد آب را به یک فنجان در زیر شیر آب برگزار می شود.
هنگامی که ظرف آب خالی است، آن است که بلند کردن بالای تلگراف، و به طور خودکار مهر و موم برای جلوگیری از هر گونه آب اضافی هنوز هم در بطری از نشت.
پلمپ با تصفیه
آب سرد کن پلمپ استفاده از آب شیر و در نتیجه بطری نیاز ندارد. معمولا برخی از روش های تصفیه استفاده شده است.
تصفیه
روش های تصفیه شامل اسمز معکوس، تبادل یونی و کربن فعال.
روش های خنک کننده و گرمایش
کولر آبی مدرن توزیع آب سرد، آب گرم و آب جوش
معمولا واحدهای ارائه یک تابع خنک کننده به خنک آب، با استفاده از بخار تبرید فشرده سازی و یا خنک کننده ترموالکتریک. برخی نسخه ها نیز تلگراف دوم که آب در دمای اتاق و یا حتی آب گرم که می تواند برای چای، شکلات داغ یا دیگر مورد استفاده قرار ارائه داشته باشد. آب در شیر داغ متناوب به طور کلی با عنصر گرم و گرمایش و ذخیره شده در یک مخزن گرم بسیار شبیه به آب گرم کن برقی سنتی استفاده می شود در خانه های مسکونی). علاوه بر این، شیر آب گرم است که معمولا با یک سوپاپ اطمینان فشار در مجهز برای جلوگیری از سوختگی از یک اتفاقی و یا عمدی با فشار دادن اهرم.
اثر کولر آب
همچنین ببینید: بشکه اب عرشه کشتی
این بخش، هیچ منابع استناد نمی کند. لطفا بهبود این بخش کمک کند با اضافه کردن استناد به منابع معتبر. اطلاعات بدون مرجع ممکن است مشکل ایجاد کرده و پاک شوند اثر کولر آب یک پدیده است، هنگامی که کارکنان در محل کار در سراسر کولر دفتر جمع آوری و چت. آن را مترادف برای جمع آوری و ارتباط با مردم در یک محیط خاص (به عنوان مثال دفتر) است. هنگامی که یک برنامه تلویزیونی، مانند یک صابون اپرا و یا سری است، در مورد در میان بسیاری از مردم صحبت می توان گفت که این برنامه دارای اثر آب کولر (عمدتا به حدس زدن آنچه در قسمت بعدی اتفاق می افتد مربوط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *